Posnania

08.01.2019

Shopping Cardio – nowy sposób na zrzucenie poświątecznych kalorii

Unoszenie ramion przed lustrem, martwy ciąg z torbami zakupowymi czy wykrok do mierzenia buta – to wybrane ćwiczenia, które w Nowym Roku Posnania przygotowała dla swoich Klientów. W ramach akcji Posnania Shopping Cardio Challenge będzie można poprawić swoją kondycję i wesprzeć Drużynę Szpiku. Przez cały miesiąc razem z Klientami Posnania będzie ćwiczyć wyprzedaże, a podczas wielkiego finał akcji 26 stycznia swoje sposoby na bycie „fit” zaprezentują Fit Lovers.

Okres poświąteczny to czas noworocznych postanowień. Jednym z najpopularniejszych jest zwiększenie swojej aktywności fizycznej. Z tej okazji Posnania zaprasza do wzięcia udziału we wspólnej zabawie – Posnania Shopping Cardio Challenge. – Ćwiczenia na siłowni bardzo często kojarzą nam się z ogromnym wysiłkiem fizycznym i zmęczeniem. Pomimo ogromnego zapału część osób szybko rezygnuje z aktywności. My chcemy pokazać, jak skutecznie łączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego zapraszamy Klientów do wzięcia udziału w akcji Posnania Shopping Cardio Challenge. Pokażemy jak w prosty sposób zadbać o swoje zdrowie i kondycję, w trakcie korzystania z najlepszych okazji wyprzedażowych w Poznaniu – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu Posnanii.

Razem ze swoimi najemcami Posnania przygotowała kilkaset rabatów, promocji i akcji sprzedażowych. W całym obiekcie wyznaczone zostały szlaki, które pokazują ilości spalanych podczas zakupów kalorii. – Spacerując na szlakach zakupowych Posnanii można spalić co najmniej 200 kcal. Każda dodatkowa aktywność – przymierzanie koszul, swetrów, kurtek czy wiązanie butów to dodatkowy wysiłek, podczas którego również spalamy nadmiar tkanki tłuszczowej – komentuje Magdalena Lutomska - Piechocka, Specjalista ds. żywienia człowieka.

Spalaj kalorie, pomagaj innym

Przez cały miesiąc będzie można wziąć udział w konkursach, w których do wygrania będą zaproszenia na finałowy trening z Fit Loversami. We wszystkie styczniowe piątki i soboty w godzinach 12.00 – 20.00 w Forum ustawiona będzie strefa cardio w której będzie można spalać kalorie. Każde spalone 10 kcal to 1 zł, którą Posnania przekaże dla podopiecznych Drużyny Szpiku na Oddziale Onkologii Dziecięcej w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu. Osoby, które spalą najwięcej kalorii otrzymają zaproszenia na wielki finał z Fit Loversami, który odbędzie się 26 stycznia.

Więcej informacji na www.posnania.eu.

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została wielokrotnie nagrodzona w międzynarodowych konkursach branżowych. Ostatnimi wyróżnieniami są nagrody ICSC Solal Marketing Awards w kategorii: „Budowania świadomości marki i pozycjonowania”, „Lidera Dostępności” w kategorii: Obiekt usługowy, ICSC European Shopping Centre Awards 2018 w kategorii: New Development, Extra Large Centres, ICSC VIVA Best-of-the-Best Awards oraz PRCH Retail Awards 2017 w kategoriach: „najlepsze nowe centrum handlowe roku” oraz „kampania otwarcia centrum handlowego roku”, a także dwie złote statuetki ICSC Solal Marketing Awards 2017. Wcześniej Posnania zdobyła wyróżnienia Poland Eurobuild Awards 2017 w kategorii New Shopping Centre of The Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year oraz CEE Retail Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Posnania została również doceniona przez jury konkursu European Property Awards 2015, w którym zdobyła tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Development of the Year.

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu.

APSYS Polska zarządza obecnie 1 100 000 mkw. GLA w 25 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności