Posnania

04.08.2017

Sierpień w Posnanii. Gitarowe wieczory, wycieczki rowerowe i warsztaty dla dzieci

Posnania Playground to wakacyjny cykl wydarzeń kulturalnych organizowanych w przestrzeni Posnanii. W sierpniu mieszkańcy miasta mogą skorzystać z oferty koncertów gitarowych, warsztatów i spektaklów dla dzieci, wspólnego czytania książek oraz tematycznych wycieczek rowerowych.

– Okres wakacji to czas, kiedy rodzice poszukują atrakcji dla swoich dzieci. Jako Posnania przygotowaliśmy wyjątkową ofertę aktywnego spędzenia czasu. Mamy zarówno atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Jestem przekonany, że w te wakacje nikt nie będzie się nudził – mówi Marek Ćwiek, dyrektor Posnanii. ­– Cieszę się, że do tej pory z naszej oferty skorzystało już tak wiele osób. Jest to dla nas sygnał, że nasza propozycja letnich aktywności spodobała się mieszkańcom miasta – dodaje.

W najbliższy weekend, 4 i 5 sierpnia na scenie przed Posnanią, w ramach zapowiedzi jubileuszowego, dziesiątego Festiwalu Akademii Gitary będzie można posłuchać gitarowych brzmień. W piątek wystąpią Patrycja Kawalec i Ewelina Misztal, które wprowadzą publiczność w hiszpańskie rytmy.

W sobotę między godziną 12:00 a 16:00 Posnania zaprasza dzieci na warsztat zatytułowany „Lizaki i cukierki”. To kolejne z cyklu spotkań, w ramach których można się nauczyć, jak robić słodkości i jak je przechowywać.

W sobotni wieczór znów będzie można wsłuchać się w rytm gitar. Tym razem zagra Kacper Budziszewski, a na afrykańskim instrumencie cajon będzie mu akompaniował Andrzej Konieczny.

Niedziela na sportowo

W niedzielę spod Posnanii wyruszy kolejna tematyczna wycieczka rowerowa. Tym razem uczestnicy pojadą szlakiem symboli architektonicznych Poznania. Po drodze zobaczą i poznają historię m.in. Katedry, Ratusza, Fary, Zamku Przemysława i Biblioteki Raczyńskich. Zbiórka o godz. 11 na alei Komedy (wejście od strony ronda Rataje). Na wycieczki rowerowe obowiązuje rejestracja pod adresem wycieczki@posnania.eu. Liczba miejsc jest ograniczona.  

Więcej informacji o wakacyjnym projekcie Posnanii można znaleźć na stronie www.posnania.eu.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została nagrodzona w międzynarodowym konkursie European Property Awards 2015 w kategorii Retail Development of the Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Ostatnią nagrodą jest tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Project of the Year przyznany przez jury konkursu CEE Retail Awards 2016.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności