Posnania

02.12.2016

Spektakularne iluminacje rozbłysły przed Posnanią. Zimowe atrakcje czekają

Po godzinie 17 przed Posnanią rozbłysło trzysta tysięcy światełek, które wprowadzą poznaniaków w świąteczny klimat. Inauguracji najbardziej spektakularnej iluminacji towarzyszył koncert Sylwii Lipki, która razem z mieszkańcami zaśpiewała mroźne piosenki. Od piątkowego popołudnia można również korzystać z nowego lodowiska, które znajduje się przed wejściem głównym do Posnanii.

Początek grudnia to czas kiedy wszyscy zaczynają myśleć o zbliżających się Świętach i przygotowują się na ten wyjątkowy okres. Tak samo robi Posnania, która rozpoczęła tradycję wspólnego zapalania świątecznych dekoracji w pierwszy weekend grudnia. Przed Posnanią pojawiły się ogromne, świąteczne ozdoby, które wprowadzą poznaniaków w bożonarodzeniowy klimat.

Punktualnie o godzinie 17 rozpoczęło się wielkie odliczanie do zapalenia świątecznych iluminacji. Przed wejściem głównym można było podziwiać pokazy jazdy figurowej na lodzie, świąteczne animacje, a także nauczyć się „mroźnej piosenki”, którą razem z poznaniakami zaśpiewała Sylwia Lipka. W trakcie wspólnego wykonywania refrenu przestrzeń przed Posnanią rozbłysła i odsłoniła niespotykane wcześniej dekoracje świąteczne.

Nowe lodowisko

Inauguracji świątecznych dekoracji towarzyszyło otwarcie nowego lodowiska w Poznaniu. Ślizgawka o powierzchni 600 m2 dostępna jest dla mieszkańców codziennie, w godzinach __ - ___. Na miejscu można skorzystać z wypożyczalni łyżew oraz szatni. – Posnania to nie tylko miejsce w którym można zrobić zakupy. Cały czas rozszerzamy swoją ofertę i przygotowujemy atrakcje, które pozwolą poznaniakom zrelaksować się i aktywnie wypocząć – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii.

Świąteczne dekoracje

Uwagę wchodzących do Posnanii osób zwracają ogromne, ponad piętnastometrowe kurtyny świetlne, które otulają przeszkloną fasadę wejścia głównego. Obok stoi też piętnastometrowa choinka ze złotymi bombkami, a także świetlisty zwierzyniec: renifer, kozica, łania, wiewiórka, lis oraz dwa jelonki. Wewnątrz Posnanii zainstalowano ponad pół kilometra świątecznych girland oraz dwadzieścia cztery imponujące kompozycje świetlne, utrzymane w srebrno – złotej kolorystyce. Każda aranżacja składa się z ogromnych szyszek, połączonych z połyskującymi, przestrzennymi gwiazdami. Największą atrakcją dla najmłodszych jest Alpejska Wioska św. Mikołaja, w której aż do 23 grudnia odbywać się będą świąteczne warsztaty i gdzie można będzie spotkać św. Mikołaja.

Alpejska Wioska św. Mikołaja

Ogromna powierzchnia – 200 m2 pozwoli zrealizować szereg świątecznych warsztatów. Razem z animatorami będzie można wykonać ozdoby i kartki świąteczne, napisać list do św. Mikołaja, a nawet ulepić bałwana. Dodatkowo w każdy piątkowy wieczór Posnania zachęci swoich Klientów do wspólnego kolędowania przy pianoli. Na dzieci codziennie będzie czekał św. Mikołaj, który wysłucha ich marzeń i spróbuje spełnić świąteczne życzenia.

Więcej informacji o świątecznych atrakcjach i warsztatach znaleźć można na stronie www.posnania.eu.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została nagrodzona w międzynarodowym konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w konkursie CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year.

 

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności