Posnania

30.11.2016

Spektakularne iluminacje już w piątek. Posnania zaprasza do wspólnego włączenia światełek

Trzysta tysięcy światełek, pół kilometra świątecznych girland, piętnastometrowa choinka, podświetlone renifery i jelonki – rozbłysną w piątek 2 grudnia o godzinie 17. Inauguracji najbardziej spektakularnej iluminacji w mieście towarzyszyć będzie koncert Sylwii Lipki, pokazy jazdy figurowej na lodzie i świąteczne animacje. Przez cały grudzień w Posnanii będzie można uczestniczyć w codziennych warsztatach, skorzystać lodowisko oraz odwiedzić Alpejską Wioskę Św. Mikołaja.

Początek grudnia to czas kiedy wszyscy zaczynają myśleć o zbliżających się Świętach i przygotowują się na ten wyjątkowy okres. Tak samo robi Posnania, która właśnie rozpoczyna tradycję wspólnego zapalania świątecznych dekoracji w pierwszy weekend grudnia. Przed Posnanią pojawią się ogromne, świąteczne ozdoby, które wprowadzą poznaniaków w bożonarodzeniowy klimat.

Magiczną atmosferę Świąt stworzy też Alpejska Wioska Św. Mikołaja. Ogromna powierzchnia – 200 m2 pozwoli zrealizować szereg warsztatów. Razem z animatorami będzie można wykonać ozdoby i kartki świąteczne, napisać list do św. Mikołaja, a  nawet ulepić bałwana. Dodatkowo w każdy piątkowy wieczór Posnania zachęci swoich Klientów do wspólnego kolędowania przy pianoli. Na dzieci codziennie będzie czekał św. Mikołaj, który wysłucha ich marzeń i spróbuje spełnić świąteczne życzenia.

3, 2, 1…i stanie się jasno!

2 grudnia punktualnie o godz. 17 rozpocznie się wielkie odliczanie do uruchomienia świątecznych iluminacji. Przy wejściu głównym na poznaniaków czekać będzie szereg atrakcji: pokazy jazdy figurowej, animacje i świąteczna wioska. Imprezę poprowadzi jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci polskiego showbiznesu – Jankes, który rozgrzeje publiczność i razem z nią nauczy się świątecznej piosenki. Kulminacyjnym punktem wieczoru będzie występ Sylwii Lipki i odpalenie świątecznych iluminacji. Od piątku mieszkańcy miasta będą mogli korzystać również z nowego lodowiska, przed wejściem do Posnanii.

Miej gwiazdkę z nieba. Daj gwiazdkę z nieba!

W Posnanii będzie można zrobić nie tylko świąteczne zakupy, ale również wspomóc Rodzinny Dom Dziecka nr 1 na poznańskich Ratajach. Każdy, kto dokona świątecznego datku otrzyma złotą naklejkę w kształcie gwiazdki. Za uzbierane trzy gwiazdki będzie można odebrać świąteczny gadżet. - Święta to czas radości i miłości oraz rozpieszczania siebie i innych. W ramach akcji „Miej gwiazdkę z nieba. Daj gwiazdkę z nieba!” chcemy przypomnieć ludziom ideę Świąt Bożego Narodzenia i zachęcić ich do dzielenia się z innymi – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii. – Jako Posnania również chcemy wspomóc potrzebujących i dlatego do uzbieranej kwoty dołożymy dodatkowo 10 tys. zł – dodaje. Specjalnie przygotowana skarbonka stanie przy wyjściu z Alpejskiej Wioski św. Mikołaja.

Więcej informacji o świątecznych atrakcjach i warsztatach znaleźć można na stronie www.posnania.eu.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została nagrodzona w międzynarodowym konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w konkursie CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności