Tubądzin

26.03.2020

Spokój, harmonia i łagodność kolekcji Muse marki Tubądzin

Nowa kolekcja marki Tubądzin jest ukłonem w stronę przejrzystej formy i łagodnych połączeń kolorystycznych, które pięknie podkreślą lekkość i przytulność wnętrza, oraz wprowadzą do niego poczucie wolności i upragnionego spokoju.

Kolekcja Muse, w rozmiarze 30 x 60 cm i jasnych, klasycznych barwach, to kompozycja eleganckiego wzoru kamienia i delikatnego lustrzanego rysunku dekoracji. Płytki subtelnie rozświetlą łazienką i będą idealnym rozwiązaniem dla osób gustujących w prostych aranżacjach, z odrobiną finezyjnej nowoczesności, kryjącej się pod postacią geometrycznego podziału płaszczyzny.

W kolekcji znajdują się dwie płytki podstawowe inspirowane powierzchnią kamienia – Muse Silver, w kolorze przygaszonego srebra oraz Muse Ivory, w świetlistym odcieniu kości słoniowej, które w wyjątkowy sposób eksponują delikatne, nieregularne żyłki. Podkreślają tym samym nieoczywiste piękno natury. Ich klasyczny design stanowi doskonałą bazę do dekoracji łazienki, w szczególności do połączeń ze szlachetnymi materiałami i klasycznymi meblami. Obie płytki, o wymiarach 30 x 60 cm i grubości 10 mm, mają błyszczącą powierzchnię i dostępne są w cenie 103,94 zł za m2.

Ozdobą kolekcji są płytki dekoracyjne Muse Geo w trzech wariantach kompozycyjnych, które można ze sobą dowolnie zestawiać i tym samym tworzyć nieograniczoną ilość połączeń. Charakterystyczne lustrzane elementy, w kształcie niewielkich prostokątów sprawią, że łazienka delikatnie się ociepli, a przestrzeń zyska więcej jasnego, dziennego światła. Nierównomiernie rozplanowane blaszki pozwolą stworzyć zindywidualizowaną aranżację, z wyraźnym, geometrycznym akcentem. Płytki dostępne są w standardowym rozmiarze 30 x 60 cm i grubości 10 mm, dzięki czemu można je z powodzeniem zestawiać z podstawowymi płytkami ściennymi, a ich cena wynosi 79,95 zł za sztukę.

Dekoracją, która poprzez dodatek połyskujących elementów w oczywisty sposób nawiązuje do płytek Muse Geo i pięknie z nimi koresponduje, jest mozaika ścienna w kształcie jodełki chevron (69,99 zł za sztukę), która ożywi wnętrze oraz doda mu lekkości.

Nietypowym elementem kolekcji, stylowym i eleganckim jest płytka dekoracyjna Muse (64,94 zł za sztukę) o wzorze przypominającym splot grubego, wełnianego swetra. Subtelne żłobienia układają się w fale, a ich kształt podkreślają stonowane, cielisto-beżowe kolory, które, niczym fale morskie, uspokoją wnętrze i wprowadzą do niego oddech.

Kolekcję uzupełniają dwie płytki gresowe, Muse silver LAP oraz Muse ivory LAP o wymiarach 60 x 60 cm i grubości 11 mm (134,93 zł za m2), które kolorystycznie nawiązują do jasnej tonacji całej kolekcji. Dzięki charakterystycznemu wykończeniu lappato będą one atrakcyjną ozdobą podłogi i alternatywą dla miłośników zarówno połyskującej, jak i matowej powierzchni. Z kolei rozświetlającym łącznikiem pomiędzy płytkami podstawowymi będzie listwa ścienna Steel 10 (29,89 zł za sztukę), w klasycznej srebrnej odsłonie.

Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty irozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120x240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin. W roku 2019 firma sprzedawała swoje produkty do 50 krajów.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in. Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowe konkursy dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne.

Płytki marki Tubądzin powstają z naturalnych i szlachetnych surowców, a do ich zdobienia stosowane są bezpieczne dla zdrowia i przyrody barwniki. Mając na uwadze dbałość o środowisko firma Tubądzin promuje zasady zrównoważonego rozwoju i inwestuje w innowacyjne rozwiązania – m.in. technologię Continua+, przyczyniając się tym samym do redukcji zużycia energii i emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Firma angażuje się również w projekty proekologiczne i podejmuje działania zmierzające do wzrostu świadomości społeczności lokalnej w tym zakresie.

 

Kontakt dla mediów:

Agata Grenda

rzeczniczka prasowa Grupy Tubądzin

tel. kom. + 48 608 558 405

agata.grenda@tubadzin.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności