Grecos

23.08.2019

Start oferty Grecosa na sezon 2020

Grecos ruszył z promocją F!RST DEAL! 2020. Specjalista od wielkich greckich wakacji proponuje we wczesnej sprzedaży bogaty pakiet korzyści. Klienci dostają możliwość wpłaty zaledwie 5-procentowej zaliczki i gwarancję najniższej ceny.

Grecos obniżył, w porównaniu do bieżącego sezonu, wysokość zaliczki w F!RST DEAL! W pierwszym etapie sprzedaży wystarczy wpłata pięciu procent wartości rezerwacji by zapewnić sobie miejsce na przyszłoroczne wakacje. Touroperator gwarantuje najniższą cenę na rynku. Przy dopłacie 15 zł od osoby gwarancja obowiązuje również wobec cen Grecosa w ofercie Last Second. Skorzystanie z promocji uprawnia do bezkosztowej zmiany rezerwacji. Klient ma też możliwość zakupu pakietu Elastyczna Rezerwacja, który – za 39 zł – pozwala na trzy kolejne zmiany rezerwacji oraz zwalnia z opłaty związanej z ewentualną rezygnacją z wyjazdu.

Promocja F!RST DEAL! to najszersza dostępność pokoi rodzinnych, w hotelach z aquaparkiem lub z Klubem Delfinki, w których pierwsze dziecko w ramach danej rezerwacji  może cieszyć się pobytem za darmo. Cena za dziecko zawiera wtedy jedynie koszty przelotu i ubezpieczenia.

-Cieszę się, że startujemy z FIRST DEAL! wcześniej i z bardzo szeroką ofertą – podkreśla Janusz Śmigielski, wiceprezes Grecosa – Bieżący sezon pokazuje, że ofert typu last minute jest mało, a ich ceny zaskakują klientów tym, że są niewiele niższe od podstawowych. Wyraźnie zyskali ci, którzy zdecydowali się na ofertę we wczesnej sprzedaży. Liczę, że udział F!RST DEAL! w całości naszej sprzedaży będzie rósł, bo coraz więcej klientów docenia zalety rezerwowania wakacji z dużym wyprzedzeniem – przewiduje Śmigielski.

W pierwszym etapie promocji ceny są niższe o nawet 40 procent. Dodatkowym bonusem dla stałych klientów jest rabat w wysokości 2 procent obowiązujący już przy trzecim wyjeździe z Grecosem.

Pierwszy, najkorzystniejszy etap promocji F!RST DEAL! trwa do 30 września 2019. Szczegóły promocji: grecos.pl/first-deal

 

Grecos to wiodący touroperator specjalizujący się w organizacji wakacji w Grecji. Z jego usług skorzystało już ponad milion osób. Klienci Grecosa mogą wybierać spośród szerokiej oferty greckich destynacji oraz korzystać z unikalnych usług dodatkowych: Klubu Delfinki czy Klubu OPA! Wiedza, gwarancja bezpieczeństwa oraz profesjonalizm Grecosa zostały potwierdzone licznymi certyfikatami oraz nagrodami konsumenckimi. Grecos jest też dwukrotnym zdobywcą prestiżowego tytułu Inspirującej Firmy przyznanego przez London Stock Exchange Group.

______

Kontakt dla mediów:

Adam Górczewski - Rzecznik Prasowy Grecosa

adam.gorczewski@grecos.pl

M: +48 608 55 44 68

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności