Posnania

11.05.2017

Startują Poznańskie Dni Rodziny. Smerfastyczna inauguracja

13 maja startuje piąta edycja Poznańskich Dni Rodziny. W tym roku odbędzie się 200 różnych wydarzeń, a zainauguruje je Wielka Zaginiona Wioska Smerfów, która w najbliższy weekend stanie w Posnanii. Gościem specjalnym będzie Margaret, która użyczy głosu jednej z postaci.

Poznańskie Dni Rodziny to wydarzenie skierowane do dzieci, młodzieży, rodziców i dziadków. Przez trzy tygodnie odbędzie się szereg spotkań, warsztatów, wystaw i spektaklów, które pozwolą odkryć rodzinne oblicze Poznania. – Cieszę się, że jako Posnania możemy włączyć się w tą miejską inicjatywę. Od samego początku stawiamy na rodziny – w swojej ofercie mamy dedykowane im usługi, organizujemy szereg familijnych wydarzeń, a także posiadamy bogatą ofertę handlową skierowaną do całych rodzin – mówi Marek Ćwiek, dyrektor Posnanii.

Smerfastyczne atrakcje

W najbliższy weekend w Posnanii stanie Wielka Zaginiona Wioska Smerfów. Między godziną 11:00 a 18:00 na najmłodszych czekać będą specjalne wyzwania i atrakcje. Każdego dnia odbędą się również trzy wyjątkowe przedstawienia „SMERFY: Przygoda w zaczarowanym lesie”. O 12:30, 14:30 i 16:30 na dzieci czekać będzie interaktywne show w którym wystąpią postacie z bajki.

W niedzielę o 15:00 Posnanię odwiedzi gość specjalny – Margaret, która użyczy głosu jednej z postaci w najnowszej części Smerfów, a także zaprezentuje swój teledysk promujący film. Po rozmowie z artystką, chętni będą mogli stanąć do wspólnego zdjęcia oraz zdobyć specjalny plakat z autografem.

Więcej informacji o wydarzeniu na www.posnania.eu.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została nagrodzona w międzynarodowym konkursie European Property Awards 2015 w kategorii Retail Development of the Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Ostatnią nagrodą jest tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Project of the Year przyznany przez jury konkursu CEE Retail Awards 2016.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności