Posnania

10.03.2017

Startuje Posnania Future Trends. Poznaj najnowsze kierunki w zdrowym odżywianiu

Posnania Future Trends to wydarzenie, które przybliży nadchodzące tendencje w modzie, designie i jedzeniu. Najnowsze kierunki w zdrowym odżywianiu już od 10 marca przybliżą Maja Popieralska, Damian Kordas, Natalia Paździor i Luiza Baaziz czy bloger kulinarny Vegenerat.

W tym roku wiosna będzie wyjątkowo zielona. Uznany za kolor roku – Greenery, będzie obecny na każdym kroku. Z tej okazji w Posnanii powstanie ogród wertykalny, pełen kwiatowych instalacji, które wprowadzą klientów w wiosenny klimat. – Posnania Future Trends to szereg spotkań, warsztatów i wydarzeń, które przybliżą nam najnowsze trendy – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii. – Tym co je łączy będzie spojrzenie w przyszłość, a dotyczyć będą mody, jedzenia i designu – dodaje.

Zielona Kuchnia

W ramach tematycznego weekendu w Posnanii będzie można skorzystać z przygotowanych atrakcji. 10 marca, od godziny 18, Damian Kordas zaprezentuje swoje kulinarne umiejętności w trakcie pokazów Live Cooking, a towarzyszyć będzie mu znany bloger Vegenerat. W sobotę, od godziny 12 Maja Popieralska opowie o tworzeniu i pielęgnacji ogródka warzywnego w miejskich realiach oraz podpowie jak udekorować balkon. Najmłodsi będą mogli skorzystać z warsztatów z sadzenia roślin zorganizowanych przy współpracy z Leroy Merlin.

Niedziela dedykowana będzie dzieciom. Od południa odbędą się warsztaty z Natalią Paździor i Luizą Baaziz, w trakcie których uczestniczki Masterchefa nauczą ozdabiać i dekorować potrawy, a najlepsze z nich zostaną nagrodzone. Przez cały weekend na terenie Posnanii trwać będzie degustacja, w trakcie której będzie można skosztować specjalnego, zielonego menu przygotowanego przez najemców gastronomicznych. Klienci będą mogli zagłosować na najlepszą potrawę. Więcej informacji o Posnania Future Trends znaleźć można na stronie www.posnania.eu.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została nagrodzona w międzynarodowym konkursie European Property Awards 2015 w kategorii Retail Development of the Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Ostatnią nagrodą jest tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Project of the Year przyznany przez jury konkursu CEE Retail Awards 2016.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności