Komputronik

08.01.2020

Startuje plebiscyt na najlepszy sprzęt dla gracza 2019 roku! Weź udział w głosowaniu, odpowiedz na pytanie i wygraj nagrody

Początek roku to czas podsumowań. Komputronik Gaming przygotował plebiscyt na najlepszy sprzęt dla gracza. Głosować można w 11 kategoriach. Dodatkowo każda osoba, która odpowie na pytanie konkursowe będzie mogła wygrać komputer Komputronik Infinity oraz dedykowane zestawy dla graczy.

W tym roku gracze będą wybierać najlepszy sprzęt 2019 roku w 11 kategoriach: myszka, klawiatura, słuchawki, monitor, podkładka, fotel gamingowy, producent laptopów, producent komponentów PC, obudowa i smartfon. Ostatnią kategorią jest AGD, które coraz częściej staje się nieodzownym sprzętem każdego gracza. Najwięcej nominacji w plebiscycie zdobyła marka Corsair – pięć oraz SPC i Razer – cztery.

Jak co roku chcemy z internautami wybrać najlepszy sprzęt ubiegłych dwunastu miesięcy. Po zakończeniu głosowania nagrodzimy zwycięzców rankingu specjalnymi statuetkami. Dodatkowo przygotowaliśmy dla głosujących konkurs z atrakcyjnymi nagrodami - mówi Piotr Janus, Brand Manager Komputronik Gaming

Razem z partnerami – browarem Łomża oraz Przelewy24 – Komputronik Gaming przygotował konkurs z wyjątkowymi nagrodami. Wystarczy udzielić kreatywnej odpowiedzi na pytanie: co jest najwygodniejsze w płaceniu za pomocą Google Pay. Jury konkursowe nagrodzi trzy najlepsze odpowiedzi. Do wygrania są komputer Komputronik Infinity oraz sprzęt dla graczy marki California Acces. Dodatkowo do każdej nagrody dołączona zostanie zgrzewka piwa Łomża 0%.

Głosy w plebiscycie na najlepszy sprzęt 2019 roku można oddawać na dedykowanej stronie. Głosowanie trwa do 7 lutego 2020 r.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

PR Manager

email: filip.gruszczynski@komputronik.pl

tel. +48 519 842 330

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności