MyMusic

13.11.2020

StoproRap pomaga twórcom hip-hopowych teledysków

StartPro ułatwia promocję twórczości debiutujących artystów. Projekt labelu StoproRap dzięki zasięgom social mediów i kanału na YouTube pomaga zdolnym raperom dotrzeć do większej liczby fanów.

StartPro to projekt, którego zadaniem jest wyłowienie ciekawych teledysków hip-hopowych i objęcie ich twórców profesjonalnym wsparciem. Wysoko ocenione przez przedstawicieli labelu klipy trafią na jednym z największych hip-hopowych kanałów w Polsce – YouTube StoproRap ma blisko milion subskrypcji.

Obecnie kanał z 978 tysiącami subskrybentów (stan na 12 listopada 2020) udostępnia wyłącznie klipy raperów wydawanych przez StoproRap. Projekt StartPro pozwoli dołączyć do listy teledysków także te wyprodukowane przez debiutantów spoza labelu.

- Nie wiąże się to z długoterminowymi zobowiązaniami – podkreśla DJ Decks, producent muzyczny i dyrektor artystyczny StoproRap - Umowa licencyjna podpisywana jest tylko na jeden utwór, bez żadnych ukrytych zapisów pierwszeństwa negocjacji. To będzie tylko Twój wybór czy po ewentualnym sukcesie singla będziesz chciał dalej z nami współpracować, czy może będziesz szukał innej drogi rozwoju swojej kariery. Każda umowa hostingowa będzie na tych samych warunkach finansowych, 50/50 – podkreśla DJ Decks.

StartPro przewidziany jest dla klipów już gotowych, nie zakłada pomocy przy kręceniu teledysku. Nagrania wideo należy wysłać na adres startpro@stoprorap.pl. Wybrane teledyski nie tylko znajdą się na popularnym kanale YouTube. Dodatkowym działaniem ze strony StoproRap jest wykorzystanie wszystkich możliwych instrumentów promocyjnych oraz umieszczenie nagrania w ponad trzydziestu serwisach streamingowych.

MyMusic to największa niezależna wytwórnia fonograficzna w Polsce. Powstała w 2001 roku i współpracowała już z ponad tysiącem artystów. Oprócz wydania blisko 10 tysięcy płyt i singli MyMusic zajmuje się również dystrybucją, muzyczną turystyką oraz organizacją eventów (m.in. koncert Stinga, Oficjalna Strefa Kibica UEFA Euro 2012, Halowy Puchar Europy w Windsurfingu na Stadionie Narodowym). Do MyMusic należy również sklep MyMusicShop.pl i marki: muzyczne YoungStars i StartRap, modowa Niumi i merchandisingowa MerchIt.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności