Komputronik

29.08.2019

Strefa Kawy w Komputronik. Ruszają przygotowania do nowej edycji projektu

Strefa Kawy to dedykowana internetowa przestrzeń, w której można znaleźć porady dotyczące picia i parzenia kawy, najlepsze ekspresy, kawy z całego świata i niezbędne akcesoria do przygotowania małej czarnej. Ambasadorką projektu została Agnieszka Rojewska – wielokrotna mistrzyni Polski baristów i czołowa baristka na świecie.

Jesień to doskonały czas na picie kawy. Wraz z początkiem nowej pory roku Komputronik uruchomi drugą odsłonę Strefy Kawy. Przygotowania do kampanii już trwają. Ponownie ambasadorką została Agnieszka Rojewska – jedna z najbardziej utytułowanych baristek na świecie.

Kawa to całe moje życie. Bardzo się cieszę, że po raz kolejny mogę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Mam nadzieje, że dzięki Strefie Kawy Komputronik uda nam się zarazić wszystkich miłością do małej czarnej i przekonać ich, że kawa to coś więcej niż napój - mówi Agnieszka Rojewska, mistrz kawowy i ambasadorka Strefy Kawy Komputronik.

W sierpniu ruszyły prace nad nowymi spotami reklamowymi, poradnikami i stroną internetową. Efekty prac będzie można zobaczyć już pod koniec września.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

PR Manager

email: filip.gruszczynski@komputronik.pl

tel. +48 519 842 330

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności