Posnania

18.12.2017

Świąteczna Choinka Marzeń. Posnania pomaga spełniać dziecięce życzenia

Blisko 150 dziecięcych marzeń można spełnić do 23 grudnia w Alpejskiej Wiosce Świętego Mikołaja. Wystarczy ściągnąć bombkę z Choinki Marzeń by wywołać uśmiech na buzi najmłodszych. Partnerem akcji jest Fundacja Małymi Oczami.

Każda osoba odwiedzająca Posnanię może spełnić marzenie potrzebujących dzieci. Wystarczy zabrać ze sobą jedną z transparentnych bombek z życzeniami dziecka i zgłosić się z nią do świątecznych elfów. – Zachęcamy wszystkich do spełnienia marzeń najmłodszych. Święta to szczególny czas w roku, kiedy otwieramy swoje serca na innych. Za każde zrealizowane marzenie darczyńcy otrzymają Certyfikat Dobroczynności – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii. – Do tej pory udało się zrealizować 108 ze 145 życzeń. Mamy nadzieję, że do końca akcji spełnimy wszystkie – dodaje.

Alpejska Wioska Świętego Mikołaja

W Forum, od początku grudnia, na najmłodszych czeka Alpejska Wioska Świętego Mikołaja, w której sztab elfów zaprasza codziennie na kreatywne warsztaty o tematyce świątecznej. Razem z animatorami dzieci wykonują ozdoby i kartki świąteczne, a także tworzą świąteczne łańcuchy oraz choinki. Na najmłodszych codziennie czeka też Św. Mikołaj, który słucha ich marzeń i życzeń. Pani Mikołajowa, która w tym roku zdecydowała się dołączyć do świątecznej załogi, opowiada najciekawsze świąteczne historie, a największą gwiazdą wioski jest śpiewający renifer.

Więcej informacji o świątecznych atrakcjach i warsztatach można znaleźć na stronie www.posnania.eu.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została wielokrotnie nagrodzona w międzynarodowych konkursach branżowych. W tym roku zdobyła aż dwie złote statuetki ICSC Solal Marketing Awards. Ostatnim wyróżnieniem są nagrody PRCH Retail Awards 2017 w kategoriach: „najlepsze nowe centrum handlowe roku” oraz „kampania otwarcia centrum handlowego roku”.  Wcześniej Posnania zdobyła wyróżnienia European Property Awards 2015 w kategorii Retail Development of the Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Posnania została również doceniona przez jury konkursu CEE Retail Awards 2016, w którym zdobyła tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Project of the Year.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności