Posnania

06.12.2016

Świąteczna sesja dla zwierzaków w Posnanii. Akcja charytatywna dla poznańskiego schroniska

Święta to szczególny czas dla wszystkich, również dla zwierząt. W najbliższy weekend – 10 i 11 grudnia Posnania organizuje świąteczną sesję zdjęciową dla zwierzaków. Będzie ona połączona z charytatywną zbiórką, z której środki wspomogą poznańskie schronisko na ul. Bukowskiej.

W sobotę i niedzielę, w godzinach 12 – 19 będzie można w Atrium wykonać bezpłatne zdjęcie ze swoim pupilem. Na potrzeby sesji zdjęciowej przygotowana zostanie specjalna przestrzeń, w której można przebrać zwierzęta w świąteczne stylizacje i w ten sposób sprawić im świąteczną niespodziankę. Gotowe zdjęcia będzie można odebrać w salonie Fotojocker – partnera akcji. – Jesteśmy miejscem przyjaznym dla zwierząt, które bardzo często są naszymi najbliższymi przyjaciółmi. Chcemy, żeby towarzyszyły one nam na każdym kroku, nawet w czasie zakupów – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii. – Jako pierwsi wprowadziliśmy usługę opieki nad psem. Na czas pobytu w Posnanii możemy naszego pupila oddać w ręce profesjonalnej obsługi, która wyprowadzi go na spacer i zaopiekuje się nim – dodaje.

Świąteczna sesja połączona jest z akcją charytatywną, z której środki zostaną przekazane poznańskiemu schronisku dla zwierząt, dzięki którym również i one dostaną gwiazdkę z nieba.

Grudniowe przebudzenie mocy

Również  w ten weekend w Posnanii odbędzie się impreza LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy. W ramach LEGO Video Games najmłodsi będą mogli zagrać w najnowsze gry, a także skorzystać z dodatkowych atrakcji, m.in. turnieju z nagrodami, czy wystylizować się na swojego ulubionego bohatera LEGO. Na najlepszych graczy czekają specjalne nagrody – zestawy klocków LEGO.

Miej gwiazdkę z nieba, daj gwiazdkę z nieba!

W Posnanii będzie można zrobić nie tylko świąteczne zakupy, ale również wspomóc Rodzinny Dom Dziecka nr 1 na poznańskich Ratajach. Każdy, kto dokona świątecznego datku otrzyma złotą naklejkę w kształcie gwiazdki. Za uzbierane trzy gwiazdki będzie można odebrać świąteczny gadżet. - Święta to czas radości i miłości oraz rozpieszczania siebie i innych. W ramach akcji „Miej gwiazdkę z nieba. Daj gwiazdkę z nieba!” chcemy przypomnieć ludziom ideę Świąt Bożego Narodzenia i zachęcić ich do dzielenia się z innymi – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii. – Jako Posnania również chcemy wspomóc potrzebujących i dlatego do uzbieranej kwoty dołożymy dodatkowo 10 tys. zł – dodaje. Specjalnie przygotowana skarbonka stanie przy wyjściu z Alpejskiej Wioski św. Mikołaja, w której codziennie odbywają się świąteczne warsztaty i gdzie można spotkać św. Mikołaja.

Więcej informacji o świątecznych atrakcjach i warsztatach znaleźć można na stronie www.posnania.eu.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została nagrodzona w międzynarodowym konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w konkursie CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności