Tubądzin

11.12.2019

Tubądzin fundatorem nagród Luxury Brand Of The Year 2019 Design Space

Luksusowa Marka Roku wręczona została po raz dziesiąty. Grupa Tubądzin ufundowała z tej okazji nagrodę, którą organizatorzy uhonorowali innowacyjnych partnerów z zagranicy. Uroczystość zgromadziła przedstawicieli luksusowych marek z Polski i Europy.

Luksusowa Marka Roku, to nagroda wręczana luksusowym firmom, usługom i produktom premium z całego świata już od 10 lat. Tegoroczna gala zgromadziła przedstawicieli luksusowych marek w Hotelu Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim.

Grupa Tubądzin była już nagradzana w konkursie. W 2017 r. otrzymała Statuetkę Super Luksusowej Marki Roku. Tym razem sama postanowiła docenić podmioty, które nieustannie działają na rzecz rozwoju innowacyjnego designu. 

23 listopada organizatorzy imprezy ogłosili zwycięzców w kategorii Super Luksusowa Marka Roku, Luksusowa Marka Roku oraz Twórcy Polskiego Rynku Dóbr Luksusowych. Ponadto po raz pierwszy wyłonione zostały produkty w kategorii w specjalnej Najwyższa Jakość Roku.

Tubądzin ufundował dwie nagrody Luksusowa Marka Roku 2019 w nowej kategorii Architektura i Design (Luxury Brand of the Year 2019 Design Space). Otrzymali je prestiżowy magazyn PRIMA INTERIOR z Ukrainy oraz Lakberendezők Országos Szövetsége (LOSZ) – Krajowe Stowarzyszenie Węgierskich Projektantów Wnętrz. Statuetki wręczał Mariusz Pujszo, prezes zarządu spółki Luksusowa Marka Roku oraz Wiola Wrzesińska z-ca redaktora naczelnego magazynu Osobowości i Sukcesy – organizatorzy konkursu.

Celem nagrody, której inicjatorem jest Grupa Tubądzin, jest promocja dobrych praktyk w międzynarodowej architekturze oraz nagradzanie podmiotów, które realnie przyczyniają się do wzmacniania sieci międzynarodowych kontaktów branżowych.

Z ramienia LOSZ nagrodę odebrali Judit Kővári oraz Otto Feuertag – założyciele i prezesi Stowarzyszenia. Od prawie 25 lat jego misją jest promocja wysokiej jakości architektury wnętrz i środowiska ekologicznego, a także pomoc krajowym projektantom i biurom projektowym. Od 2003 r. LOSZ jest organizatorem konkursu, połączonego z konferencją „Interior Designer of The Year”.

Magazyn PRIMA INTERIOR reprezentowały Iryna Prima oraz Larysa Zdorenko. Pismo to jest najważniejszym wydawnictwem branżowym na Ukrainie, które na bieżąco komentuje, prezentuje i wspiera ukraiński design, nowe technologie i współpracę międzynarodową. Jest organizatorem i patronem medialnym znaczących wydarzeń z dziedziny architektury na Ukrainie. Stanowi platformę komunikacyjną dla architektów, projektantów, wykonawców i klientów. PRIMA INTERIOR jest także partnerem projektów realizowanych przez Tubądzin z najlepszymi biurami architektonicznymi Ukrainy.

 

Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych                w Polsce. Od 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty                              irozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120x240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu                              o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin.             W roku 2018 firma sprzedawała swoje produkty do 40 krajów.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in.   Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowe konkursy dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne.

 

Kontakt dla mediów:

Agata Grenda

rzeczniczka prasowa Grupy Tubądzin

 tel. kom. + 48 608 558 405

agata.grenda@tubadzin.pl

www.tubadzin.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności