Tubądzin

06.12.2019

Tubądzin Volley MOSiR Sieradz liderem II ligiiI siatkówki w swojej grupie

Sieradzka drużyna, której Grupa Tubądzin jest parterem strategicznym i sponsorem tytularnym rozgromiła Czarnych Rząśnia w ich rodzinnym mieście i w spektakularny sposób awansowała na I miejsce w tabeli. Niedługo potem pokonała Bzurę Ozorków i utrzymała pozycję lidera.

23 listopada w Rząśni odbył się spektakularny mecz szóstej kolejki, w której Tubądzin Volley MOSiR Sieradz pokonał przeciwnika 3:1, wygrywając trzy z czterech setów (25:20, 16:25, 23;25, 23:25). Tym samym stał się liderem tabeli, wyprzedzając o jeden punkt Czarnych Rząśnia pod wodzą trenera Sławomira Augustyniaka, którzy w tym sezonie nie przegrali żadnego meczu i nieznacznie wyprzedzali punktowo sieradzką drużynę. W poprzednim sezonie także te dwie ekipy nadawały ton rozgrywkom - sieradzanie wygrali 3 grupę II ligi, a tuż za nimi uplasowała się drużyna z Rząśni.

Spotkanie zapowiadało się jako hit kolejki, gdyż w tym sezonie Czarni Rząśnia wydawali się niepokonani, z 14 punktami na koncie. Jednak drużyna trenera Bartosza Jabłońskiego, po meczu piątej kolejki, grupy trzeciej II ligi, który odbył się w sobotę 16 listopada w Sieradzu umocniła swoją pozycję w tabeli. Tubądzin Volley Sieradz pokonał AZS 2020 Częstochowa 3:0 i po tej wygranej znalazł drugi w tabeli z 12 punktami.

30 listopada, w kolejnym meczu, sieradzcy siatkarze podejmowali we własnej hali (SP nr 10) Bzurę Ozorków, która obecnie zajmowała w tabeli 6 miejsce z siedmioma punktami. Drużyna Tubądzin Volley utrzymała formę, która towarzyszyła jej w pierwszym meczu i pewnie wygrała 3 sety, w drugim 25:13! (25:20, 25:13, 25:15). Przed sieradzanami stoi coraz mniej przeszkód na drodze do wywalczenia mistrzostwa rundy zasadniczej.

Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych                w Polsce. Od 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty                              irozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120x240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu                              o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin.             W roku 2018 firma sprzedawała swoje produkty do 40 krajów.

 

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in.   Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowe konkursy dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne.

 

Kontakt dla mediów:

Agata Grenda

rzeczniczka prasowa Grupy Tubądzin

 tel. kom. + 48 608 558 405

agata.grenda@tubadzin.pl

www.tubadzin.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności