Tubądzin

18.11.2019

Tubądzin Volley MOSiR Sieradz Ponownie zwycięzcą. Andrzej Wodzyński Nagrodzony.

Sieradzka drużyna siatkówki, której Grupa Tubądzin jest parterem strategicznym i sponsorem tytularnym umocniła się na drugim miejscu w tabeli, a właściciel Grupy Tubądzin odebrał nagrodę z rąk prezesa Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej.

Mecz piątej kolejki, grupy trzeciej II ligi odbył się w sobotę 16 listopada w Sieradzu. Tubądzin Volley Sieradz pokonał AZS 2020 Częstochowa 3:0 i po tej wygranej jest drugi w tabeli z 12 punktami.

Grupa Tubądzin drugi sezon wspiera sieradzką drużynę siatkówki, która nieustannie się rozwija. W czerwcu świętowała zakończenie bardzo dobrego sezonu, na początku którego zaliczyła pięć zwycięstw z rzędu. W tym sezonie Tubądzin Volley MOSiR Sieradz walczy o prowadzenie w II lidze. 23 listopada fanów siatkówki czeka starcie na jej szczycie. Na wyjeździe Tubądzin Volley zagra z liderem, Czarnymi Rząśnia (14 punktów).

Meczowi towarzyszyło specjalne wydarzenie, związane z wręczeniem medali osobom ważnym dla rozwoju sieradzkiej siatkówki. Prezes Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej, Marek Hertel, wręczył je z okazji 90-lecia Związku. Wśród wyróżnionych znalazł się Andrzej Wodzyński, właściciel Grupy Tubądzin, który od wielu lat angażuje się we wspieranie działań sportowych – lokalnie i na poziomie ogólnokrajowym. Z tego powodu otrzymał w tym roku także Srebrny Medal Polskiego Komitetu Olimpijskiego za „zasługi dla polskiego ruchu olimpijskiego”.

Poza Andrzejem Wodzyńskim Łódzki Związek Piłki Siatkowej nagrodził także sam zespół Tubądzin Volley MOSiR Sieradz oraz jego trenera, Zdzisława Wandachowicza.

 

Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych                w Polsce. Od 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty                              irozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120x240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu                              o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin.             W roku 2018 firma sprzedawała swoje produkty do 40 krajów.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in.   Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowe konkursy dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne.

 

 

Kontakt dla mediów:

Agata Grenda

rzeczniczka prasowa Grupy Tubądzin

 tel. kom. + 48 608 558 405

agata.grenda@tubadzin.pl

www.tubadzin.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności