Tubądzin

24.09.2019

Tubądzin wzmacnia obecność na Słowacji

Grupa Tubądzin od wielu lat aktywnie działa za południową granicą Polski. Po raz pierwszy jednak prezentuje swoje produkty w salonie, któremu przyświecał nowatorski koncept i perfekcyjne wykonanie.

10 września w otoczonym górami, malownicznym ośrodku regionu Doliny Wagu, mieście  Żylina, Grupa Tubądzin, wraz ze swoim słowackim partnerem, firmą Ingema, otworzyła 700-metrowy showroom, w którym znaczącą większość ekspozycji zajmują płytki Tubądzin.

Symbolicznego przecięcia wstęgi w nowym showroomie dokonali Marek Michajlo, Dyrektor Zarządzający Ingema  (na zdjęciu po lewej) oraz Amadeusz Kowalski, Wiceprezes Grupy Tubądzin.

Słowacy są kulturowo do nas bardzo podobni, nasze języki są do siebie zbliżone, wybory estetyczne także. Dlatego płytki Tubądzin cieszą się tak dużym powodzeniem u naszych Sąsiadów. Na Słowacji nasze produkty obecne są w ponad stu salonach, jednak w Żylinie pokazujemy rozwiązania designerskie z najwyższej półki, również jeśli chodzi o kształt ekspozycji. Prezentujemy pełne rozwiązania łazienkowe, z armaturą sanitarną i dodatkami, które dopełniają nasze kolekcje. Podczas otwarcia tego pięknego showroomu miałem okazję spotkać się ze słowackimi architektami, wykonawcami deweloperami, i klientami strategicznymi i po rozmowach z nimi jestem pewien, że przed nami wiele ciekawych i owocnych kontraktów  – mówi Amadeusz Kowalski, wiceprezes Grupy Tubądzin.

W showroomie zaprezentowano szereg nowych kolekcji, oraz wyeksponowano te, które na Słowacji od wielu lat świetnie się sprzedają – płytki ścienne o wymiarach 30x75 cm oraz 33x90 cm. Firma pokazała również, odnoszącą sukcesy na międzynarodowych targach, kolekcję Cielo e Terra autorstwa Doroty Koziara oraz eksportowane na cały świat wielkoformatowe płytki Monolith. W salonie nie mogło zabraknąć też kolekcji zaprojektowanych przez Macieja Zienia


Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty irozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120x240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin. W roku 2018 firma sprzedawała swoje produkty do 60 krajów.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in.   Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowe konkursy dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne.

 

Kontakt dla mediów:

Agata Grenda

rzeczniczka prasowa Grupy Tubądzin

tel. kom. + 48 608 558 405

agata.grenda@tubadzin.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności