Posnania

15.12.2016

Poznaniacy wspierają potrzebujących. Trwa akcja Miej Gwiazdkę z Nieba. Daj Gwiazdkę z Nieba!

W miniony weekend w Posnanii zorganizowana została świąteczną sesja zdjęciowa dla zwierząt w trakcie której udało się zebrać ponad dwa tysiące złotych, za które zakupiona zostanie karma dla zwierząt. Cały czas trwa zbiórka pieniędzy na Rodzinny Dom Dziecka nr 1 na poznańskich Ratajach. Do samej wigilii będzie można włączyć się w działania charytatywne i dać gwiazdkę z nieba potrzebującym.

Na potrzeby sesji zdjęciowej przygotowana została specjalna przestrzeń, w której można było przebrać zwierzęta w świąteczne stylizacje i w ten sposób sprawić im świąteczną niespodziankę. Fotografie były wykonywane nieodpłatnie, a w zamian Klienci mogli wesprzeć akcję charytatywną z której środki pozwoliły na zakup karmy dla zwierząt i przekazanie jej poznańskiemu schronisku.

Daj gwiazdkę z nieba potrzebującym!

Cały czas poznaniacy mogą wspomóc Rodzinny Dom Dziecka nr 1 na poznańskich Ratajach. Każdy, kto dokona świątecznego datku otrzyma złotą naklejkę w kształcie gwiazdki. Za uzbierane trzy gwiazdki można odebrać świąteczny gadżet. - Święta to czas radości i miłości oraz rozpieszczania siebie i innych. W ramach akcji „Miej gwiazdkę z nieba. Daj gwiazdkę z nieba!” chcemy przypomnieć ludziom ideę Świąt Bożego Narodzenia i zachęcić ich do dzielenia się z innymi – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii. – Jako Posnania również chcemy wspomóc potrzebujących i dlatego do uzbieranej kwoty dołożymy dodatkowo 10 tys. zł – dodaje. Specjalnie przygotowana skarbonka znajduje się przy wyjściu z Alpejskiej Wioski św. Mikołaja, w której codziennie odbywają się świąteczne warsztaty i gdzie można spotkać św. Mikołaja. Uzbierana kwota pozwoli ufundować podopiecznym domu dziecka zimowy wyjazd, a także przekazać im karnety na obiekty sportowe i kursy językowe.

Zaadoptuj bałwanka

W niedzielne popołudnie, w strefie Forum, najmłodsi będą mogli wziąć udział w koncercie kolęd prowadzonym przez dziecięcy chór Gospel Joy KIDS, który wykona niestandardowe aranżacje najpiękniejszych świątecznych utworów. Każdy, kto włączy się we wspólne wykonanie filmowej piosenki „Ulepimy dziś bałwana” otrzyma bałwankowy upominek, który umili czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.

Poznaniacy mogą też skorzystać z nowego lodowiska. Ślizgawka o powierzchni 600 m2 dostępna jest dla mieszkańców codziennie, w godzinach otwarcia Posnanii. Na miejscu można skorzystać z wypożyczalni łyżew oraz szatni. – Posnania to nie tylko miejsce w którym można zrobić zakupy. Cały czas rozszerzamy swoją ofertę i przygotowujemy atrakcje, które pozwolą poznaniakom zrelaksować się i aktywnie wypocząć – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została nagrodzona w międzynarodowym konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w konkursie CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności