Posnania

20.09.2017

Trwa jesienna loteria Posnanii

Tylko do 23 września trwa loteria Posnanii, w której do wygrania jest ponad 1 300 nagród. W trakcie wielkiego finału rozlosowane zostanie pięć ekskluzywnych torebek największych światowych projektantów – Gucci, Louis Vuitton, Saint Laurent, Burberry i Michael Kors.

Mechanizm loterii jest bardzo prosty. Wystarczy w trakcie trwania jesiennej promocji zrobić zakupy w Posnanii za minimum 100 zł, zarejestrować swój los i cieszyć się wygraną. W trakcie całej akcji Posnania rozda ponad 1 300 nagród, w tym 5 torebek najbardziej cenionych światowych projektantów. Od początku września nasza promocja cieszy się ogromnym zainteresowaniem – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii. – Jest to już kolejna kampania pro sprzedażowa, w której oferujemy naszym Klientom wyjątkowe nagrody – dodaje.

Wielki finał loterii zaplanowano na 23 września, kiedy odbędzie się losowanie ekskluzywnych torebek. Partnerami akcji są Likus Concept Store, Tous oraz iSpot.

5 000 zł i etat!

Dla wszystkich wielbicieli mody Posnania przygotowała specjalny konkurs, w którym do wygrania jest 5 000 zł na zakupy i możliwość pracy jako stylista Posnanii. Do drugiego etapu konkursu dostało się 5 uczestników, którzy przyszykują pokaz mody. Zaproponowane stylizacje będą musiały pasować do torebek, które można wygrać w jesiennej loterii. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 23 września.

Posnania to najbardziej lifestylowe miejsce między Warszawą a Berlinem. Na 100 tys. m2 znajduje się 260 butików oraz 40 kawiarni i restauracji. Swoje salony mają tutaj czołowi polscy projektanci, m.in. Łuskasz Jemioł czy Jacob, a także czołowe światowe marki.

Regulamin loterii i informacje o zasadach uczestnictwa można znaleźć na stronie www.posnania.eu.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została wielokrotnie nagrodzona w międzynarodowych konkursach branżowych. W tym roku zdobyła aż dwie złote statuetki ICSC Solal Marketing Awards. Wcześniej Posnania zdobyła wyróżnienia European Property Awards 2015 w kategorii Retail Development of the Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Posnania została również doceniona przez jury konkursu CEE Retail Awards 2016, w którym zdobyła tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Project of the Year.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności