Posnania

21.09.2016

Tymczasowa organizacja ruchu na ul. Baraniaka

W związku z zaistniałą kolizją nieczynnego ciepłociągu z projektowaną siecią WZKiB na wysokości skrzyżowania ulicy Baraniaka i Jana Pawła II zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. Prace drogowe rozpoczną się w godzinach wieczornych i potrwają do jutra, do końca dnia.

Zgodnie z pierwotnymi założeniami prace na tym odcinku ulicy miały być prowadzone metodą bezwykopową, niepowodującą ograniczeń w ruchu drogowym. Jednakże ze względu na niezidentyfikowane przeszkody, wykonawca prac, firma Colas Polska, jest zmuszona do zdemontowania nieczynnego ciepłociągu w technologii wykopu otwartego.

W celu zminimalizowania utrudnień w ruchu prace będą realizowane w nocy z środy na czwartek, a odtworzenie nawierzchni i przywrócenie dotychczasowej organizacji ruchu planuje się jutro, do końca dnia.

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

rzecznik prasowy

Centrum Posnania

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

mobile: +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to centrum handlowo-lifestylowe i największa inwestycja handlowa realizowana obecnie w Polsce i Europie Środkowej o wartości 1,2 mld zł. Jesienią 2016 r., na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni handlowej kompleksową ofertę zaprezentuje 300 lokalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych marek, w tym 40 wielko i średnio powierzchniowych sklepów, 220 butików, 40 restauracji i kawiarni.

Posnanię wyróżni również ponadstandardowa obsługa klienta i liczne usługi oparte na nowych technologiach. Posnania jest pierwszym obiektem handlowym na świecie zaprezentowanym w technologii wirtualnej rzeczywistości (virtual reality).

Posnania posiada również prestiżowy certyfikat BREEAM Interim z oceną ,,very good”, świadczący o energooszczędności obiektu i dbałości o środowisko. Budowie obiektu towarzyszy modernizacja okolicznych ulic. Koszt inwestycji w rozwój infrastruktury drogowej i uzbrojenie niezagospodarowanego dotąd terenu o powierzchni 60 hektarów sięgnie ponad 100 mln zł.

We wrześniu br. Posnania została uznana za jedną z najlepszych inwestycji handlowych w Europie i otrzymała prestiżową rekomendację organizatorów tegorocznej edycji konkursu „The European Property Awards” odbywającego się w Londynie.

 

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności