MyMusic

25.06.2020

Tymek z Diamentową Płytą

  Singiel „Rainman” Tymka w ostatnim zestawieniu bestsellerów ZPAV jako jedyny uzyskał tytuł Diamentowej Płyty. Do artystów związanych z wytwórnią MyMusic trafiło też 20 kolejnych wyróżnień za płyty i single. Docenieni przez odbiorców zostali również Mr. Polska, Be Vis i Zeamsone.

Diamentowa Płyta za singiel „Rainman” to pierwsze od półtora miesiąca takie wyróżnienie ZPAV. Poprzednio, na początku maja diamentem zostało m.in. nagranie „Bad Guy” Billie Eilish. Utwór Tymka jest też dopiero drugim polskim utworem z tym wyróżnieniem w roku 2020. W marcu Diamentową Płytą uznano Męskie Granie Orkiestra 2018.

Najnowsze zestawienie bestsellerów ZPAV przyniosło 20 wyróżnień dla muzyki wydanej przez MyMusic. Podwójną platynę uzyskał Be Vis za „Surfera”. Single Mr. Polska "Sikam Szampan" i nagrany z Malikiem Montaną „Pistolet” są Platynowymi Płytami. Na złoto zasłużył z kolei Zeamsone za "bb" i "San Andreas".

Tymek, oprócz diamentu za „Rainmana”, dostał Platynową Płytę za albumy "Klubowe" i "FIT", a także kolejne wyróżnienia dla singli: poczwórną platynę za "Poza kontrolą" i "Anioły i demony", platynę za "Klubową sukę", "80's", "Kłapią Gębą", "Banalne" i "Milion" i 6 Złotych Płyt ("Jak zostałem gangsterem", "Lekarstwo", "Powietrze", "Romans", "Semantyka", "Jedyna").

Singiel „Rainman” jest kolejnym diamentem dla Tymka, po ubiegłorocznym sukcesie „Języka Ciała”. To oznacza, że już drugi raz raper przekroczył próg wymagany do przyznania tego wyróżnienia, czyli 200 tys. zł przychodu wygenerowane dzięki wyświetleniom reklam na YouTube, odsłuchom w serwisach streamingowych, płatnym pobraniom, a także muzycznym usługom telekomunikacyjnym (np. telefonicznym dzwonkom).

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności