Tubądzin

06.12.2019

Ukłon w stronę pięknego, tradycyjnego rzemiosła czyli kolekcja Tinta

Stare piece kaflowe kojarzą się nam z minioną epoką, często z dzieciństwem, ręczną robotą i ciepłem. Nowa kolekcja Ceramiki Tubądzin nawiązuje do klasycznych wzorów, które ciągle jeszcze można zobaczyć na starych, tradycyjnych piecach kaflowych.

Kolekcja Tinta to jedna z najnowszych propozycji płytek w rozmiarze 30 x 60 cm. Zachwyca osoby, którym zależy przede wszystkim na podkreśleniu indywidualnego charakteru pomieszczenia, które nie boją się odważnych rozwiązań, a z drugiej strony cenią tradycję i wzornictwo, które sią nią inspiruje. Kolekcja Tinta doskonale podkreśla zarówno przestrzeń w stylu rustykalnym, jak i nowoczesnym – w tym ostatnim przypadku na zasadzie oryginalnego kontrastu. Nie potrzeba jej wielu dodatków ze względu na bardzo bogate wzornictwo płytek dekoracyjnych w kolekcji.

Płytki z kolekcji Tinta oferują tyle wariantów i tak bogate wzornictwo, że ozdobią praktycznie każdą ścianę – w łazience, kuchni, przedsionku czy nad kominkiem. Są także idealnym rozwiązaniem na zimowe wieczory. Dzięki nawiązaniu do tradycyjnego rzemiosła i pieców kaflowych kojarzą się przede wszystkim z ciepłem i tradycją. Kolekcja składa się z matowej płytki podstawowej w nierównym białym kolorze nawiązującym do faktury cementu, o wymiarach 598 x 298 mm (cena: 103,94 zł za m2), do której dobrać można płytki dekoracyjne w czterech wariantach kolorystycznych: Tinta white, platinum, brown oraz green.

Wszystkie dekory mają wymiary 148 x 148 mm, charakteryzują się pięknym, głębokim, połyskiem i wypukłą strukturą. Każdy kosztuje 19,93 zł za sztukę.

Płytki Tinta white, platinum oraz brown dostępne są w 8 różnych wzorach (pakowane losowo) nawiązujących do wzornictwa wykorzystywanego w tradycyjnej sztuce zduniarskiej. Cementowe tło i malarskie efekty rdzy idealnie łączą się z rustykalnymi dekoracjami, nawiązując do klasycznych kafli. Z kolei płytki Tinta green występują w 7 wzorach (pakowanych losowo), a ich najmodniejsza obecnie butelkowa zieleń pokazuje tradycję w nowoczesnym wydaniu.

W skład kolekcji wchodzą także matowe płytki gresowe, doskonałe na posadzkę, o wymiarach 448x448 mm. Ich przypominający cement biały kolor jest idealnym uzupełnieniem kolekcji.


Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty irozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120x240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin. W roku 2018 firma sprzedawała swoje produkty do 60 krajów.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in. Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowe konkursy dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne. 

 

Kontakt dla mediów:

Agata Grenda

rzeczniczka prasowa Grupy Tubądzin

tel. kom. + 48 608 558 405

agata.grenda@tubadzin.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności