Lena Lighting

17.12.2020

UV-C STERILON AIR – nowa generacja lamp do dezynfekcji powietrza od Lena Lighting

Polski producent systemów oświetlenia LED wprowadza na rynek superwydajne i energooszczędne lampy do dezynfekcji powietrza. Seria UV-C STERILON AIR jest dedykowana powierzchniom do 50 m². Podczas pracy urządzeń można bezpiecznie przebywać w pomieszczeniu.

Przepływowe lampy do dezynfekcji UV-C STERILON AIR to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na zachowaniu sterylnych warunków w miejscu pracy, czy w domu. Oczyszczanie powietrza odbywa się we wnętrzu lampy, gdzie zostaje ono naświetlone i zdezynfekowane promieniami UV-C, by powrócić do obiegu.

W lampach zastosowano najwyższej jakości świetlówki UV-C o żywotności aż 9000 h oraz licznik czasu, który pozwala precyzyjnie kontrolować czas pracy urządzeń. Nowa seria UV-C STERILON AIR jest dostępna w trzech opcjach montażowych: naściennej, stojącej i sufitowej - z wtyczką lub przeznaczoną bezpośrednio do instalacji. Dostępna jest też funkcja ECO.

Nasze nowe lampy UV-C STERILON AIR są niezwykle wydajne, energooszczędne i ciche. UV-C STERILON AIR o mocy 72 W jest przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni 30 m², a wersja 144 W świetnie sprawdzi się przy 50 m². Wprowadziliśmy też funkcję ECO, która pozwala dostosować wydajność lampy do mniejszych pomieszczeń - mówi Piotr Janiga, Krajowy Manager ds. Medycznych firmy Lena Lighting.

Światło ultrafioletowe (UV-C) jest zdolne usunąć z otoczenia wirusy, bakterie, grzyby lub zniszczyć DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów, które zostaną poddane naświetleniu. Lampy do dezynfekcji powietrza są polecane do wykorzystania w obiektach usługowych (salony fryzjerskie, kosmetyczne, manicure), placówkach służby zdrowia, hotelach, restauracjach, jednostkach administracji publicznej, placówkach edukacyjnych i opiekuńczych oraz zastosowań prywatnych.

Więcej informacji: uvc.lenalighting.pl

Lena Lighting S.A. - polski producent oświetlenia LED. Oferuje światowej klasy energooszczędne systemy oświetlenia dla przemysłu, budownictwa i inwestycji drogowych. Fabryka Lena Lighting jest wyposażona w najnowocześniejsze linie produkcyjne oraz własne centrum badawcze. Firma zatrudnia 210 osób odpowiedzialnych za projekty, badania, wzornictwo, produkcję i obsługę klienta. Rocznie Lena Lighting produkuje ponad 2 500 000 lamp i wdraża 50 nowych wzorów. Wiele z nich, jak TYTAN, QUEST, ASTRA LED, czy UV-C STERILON FLOW to bestsellery na skalę światową. Lena Lighting eksportuje swoje produkty do 70 krajów. Za rozwój marki odpowiadają ludzie, którzy z wielką pasją tworzą produkty słynące z najwyższych parametrów efektywności i energooszczędności.

Kontakt dla mediów:
Jola Kazimierowicz
jola.kazimierowicz@v5group.pl
+48 508 016 821

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności