Lena Lighting

26.05.2021

UV-C STERILON HEPA – synteza skutecznej dezynfekcji i klasycznego designu

Nowa lampa UV-C STERILON HEPA od Lena Lighting to propozycja łącząca skuteczną dezynfekcję powietrza, wysoką wydajność i design. Urządzenie przeznaczone jest do obiektów, w których szczególnie ważne jest zapewnienie bezpieczeństwa i poczucia komfortu.

UV-C STERILON HEPA to produkt, który idealnie oddaje ideę syntezy. Niezwykłe możliwości użytkowe lampy, jej duża wydajność i skuteczność, zostały zamknięte w prostej, dyskretnej formie. Dzięki temu urządzenie, wykorzystujące jedną z najskuteczniejszych metod dezynfekcji – światło UVC, stało się jednocześnie elementem wyposażenia wnętrz. Klasyczne zestawienia kolorów – bieli i srebra oraz czerni i złota – powodują, że lampa prezentuje wyjątkowe, walory estetyczne. Pod osłoną subtelnej, designerskiej konstrukcji kryje się jednak zaawansowana technologia, pozwalająca z niezwykłą skutecznością eliminować z powietrza wszelkie wirusy, grzyby i bakterie.

Oprócz skuteczności, bezpieczeństwa i wydajności, UV-C STERILON HEPA oferuje również wygodę użytkowania. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja obudowy umożliwiła użycie promieni UV- C we wnętrzu lampy, dzięki czemu podczas pracy urządzenia w pomieszczeniu mogą bezpiecznie przebywać ludzie. Wygodne sterowanie i kontrolę czasu pracy umożliwia z kolei zainstalowany w lampie panel LCD.

„Zależało nam, by STERILON HEPA gwarantował nie tylko wysoką skuteczność dezynfekcji powietrza, ale także by już sama jego forma budowała poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Design lampy idealnie współgra z ideą i wartością, jakie ten produkt oferuje. Technologia UV-C jest jedną z najskuteczniejszych metod dezynfekcji, ponieważ ani wirusy, ani bakterie, czy grzyby nie są w stanie się na nią uodpornić. Dzięki temu mamy pewność, że przebywając w pomieszczeniach, w których używamy lamp UV-C STERILON powietrze jest wolne od patogenów. To buduje poczucie komfortu i bezpieczeństwa i jest idealnym rozwiązaniem dla obiektów handlowych i usługowych, hoteli, biur czy placówek publicznych.” – mówi Piotr Janiga Krajowy Manager ds. Medycznych z Lena Lighting.

Lampa UV-C STERILON HEPA charakteryzuje się bardzo dużą wydajnością. Żywotność świetlówek UV-C wynosi tu aż 9000 h. Można używać jej w pomieszczeniach o powierzchni od 25 m2 do aż 100 m2, korzystając z odpowiednich ustawień na intuicyjnym panelu sterującym, gdzie dostępne są następujące funkcjonalności:
• Regulacja przepływu powietrza od 25% - 100% mocy wentylatora
• Tryb „UVC ON-OFF” ze skokową regulacją mocy wentylatora 0%, 50%, 75%, 100%
• Tryb „Fan without UVC” ze skokową regulacją mocy wentylatora 0%, 50%, 75%, 100%
• Tryb „Delay ON” z możliwością włączenia dezynfekcji po zadanym przez użytkownika czasie
• Tryb „Delay OFF” z możliwością wyłączenia dezynfekcji po zadanym przez użytkownika czasie
• „System info” – sprawdzenie żywotności świetlówek

Więcej informacji na https://sterilon.pl/

Lena Lighting S.A. – polski producent oświetlenia LED. Oferuje światowej klasy energooszczędne systemy oświetlenia dla przemysłu, budownictwa i inwestycji drogowych. Fabryka Lena Lighting jest wyposażona w najnowocześniejsze linie produkcyjne oraz własne centrum badawcze. Firma zatrudnia 210 osób odpowiedzialnych za projekty, badania, wzornictwo, produkcję i obsługę klienta. Rocznie Lena Lighting produkuje ponad 2 500 000 lamp i wdraża 50 nowych wzorów. Wiele z nich, jak TYTAN LED, QUEST PLUS LED, ASTRA LED, czy UV-C STERILON FLOW to bestsellery na skalę światową. Lena Lighting eksportuje swoje produkty do 70 krajów. Za rozwój marki odpowiadają ludzie, którzy z wielką pasją tworzą produkty słynące z najwyższych parametrów efektywności i energooszczędności.

Kontakt dla mediów:
Paulina Król
paulina.krol@v5group.pl
+48 502 782 783

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności