V5group

15.01.2019

V5group nową agencją PR Grupy Tubądzin

V5group zajmie się kompleksową obsługą PR polskiego lidera designu wśród producentów płytek ceramicznych i wielkoformatowych płyt gresowych. Grupa Tubądzin, właściciel najnowocześniejszej fabryki w Europie Środkowo-Wschodniej, planuje poszerzyć komunikację w Polsce i na rynkach zagranicznych.

Współpracę z agencją V5group Firma Tubądzin podjęła w momencie nowych wyzwań komunikacyjnych, głównie na rynkach zagranicznych. Pierwsze polskie wielkoformatowe gresy marek MONOLITH i Korzilius, prezentowane są w ponad 20 kolekcjach i dostępne już w 40 krajach, a dynamicznie rozwijająca się współpraca firmy z wybitnym projektantem Maciejem Zieniem, oraz Dorotą Koziara – ekspertem w dziedzinie designu, architektem wnętrz i art directorem, stawia sprzed firmą nowe zadania z zakresu public relations. Tubądzin pragnie zmieniać myślenie o funkcjach i zastosowaniu płytki ceramicznej już nie tylko Polaków, ale też klientów z innych krajów.

Funkcję rzeczniczki prasowej obejmie Agata Grenda, przez wiele lat związana z dyplomacją i promocją Polski, jej kultury, biznesu, nauki i tradycji w Stanach Zjednoczonych. Przez prawie 7 lat była wice, a następnie dyrektorką Instytutu Polskiego w Nowym Jorku - misji dyplomatycznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Pełniła także funkcję dyrektorki Departamentu Kultury w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w latach 2011-2015.

Tubądzin to jedna z firm, której rozwój śledzę od wielu lat. Kreuje ona trendy i wyrasta na europejskiego lidera w produkcji najbardziej designerskich i zaawansowanych technologicznie płytek ceramicznych – komentuje Łukasz Tomkiewicz, CEO V5group.Dlatego z pasją i entuzjazmem podejmujemy wyzwanie współtworzenia i  komunikowania wizerunku marki w Polsce i na świecie – dodaje.

V5group toagencja z ponad 25-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w działaniach public relations, komunikacji w social media i organizacji eventów. Zatrudnia specjalistów PR, dziennikarstwa i marketingu - fachowców, praktyków i kreatywnych pasjonatów. Misją V5group jest budowanie ipodtrzymanie dobrego wizerunku marek i firm. W Portfolio V5group znajdują się Klienci z  najróżniejszych branż m.in. Orange, SM MLEKPOL, Grecos, Posnania, Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, APSYS, PeKaO S.A.

Grupa Tubądzin należy do największych i najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty irozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120x240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in.   Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowe konkursy dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne

Kontakt dla mediów:

Agata Grenda

rzeczniczka prasowa Grupy Tubądzin

tel. kom. + 48 608 558 405

agata.grenda@tubadzin.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności