Grecos

30.01.2018

V5group z obsługą PR Grecosa

V5group zajmie się kompleksową obsługą PR jednego z największych touroperatorów na polskim rynku, specjalizującego się w wielkich greckich wakacjach. W ramach obsługi agencja będzie odpowiadała za opracowanie strategii komunikacji, PR zewnętrzny oraz zarządzanie kryzysowe. Po stronie V5group będzie też funkcja rzecznika prasowego.

Rzecznikiem Grecosa został Adam Górczewski, wcześniej dziennikarz TVN, TVP, a przez ostatnie 14 lat RMF FM. Do obsługi projektu V5group dedykowała pięcioosobowy team.

Obserwuję ponadprzeciętny rozwój Grecosa. Polska firma mocno weszła w czołówkę branży. Tym bardziej jestem dumny, że Grecos dołączył do grona naszych Klientów – komentuje Łukasz Tomkiewicz, CEO V5group – Grecos postawił przed nami bardzo ambitne cele, a my lubimy duże wyzwania – dodaje Tomkiewicz.

-Grecos nieustannie pracuje na miano najlepszego specjalisty od greckich wakacji - mówi Wojciech Skoczyński, Prezes Zarządu Grecosa – Co sezon wyjeżdża z nami coraz więcej osób. Osiągnęliśmy skalę działalności, w której zatrudnienie agencji PR jest naturalnym krokiem. Tym bardziej, że Grecos stawia na odpowiedzialny dialog i rzetelną komunikację – podkreśla Skoczyński.

-Chciałem odpocząć po 18 latach pracy w mediach, ale ktoś trochę inaczej połączył moje nazwisko ze słowami „wypoczynek” i „praca” – komentuje Adam Górczewski – Dostałem propozycję od silnej agencji by pracować dla jednego z liderów bliskiej mi branży. Podejmuję rękawicę. Będę informował tak, jak jeszcze miesiąc temu chciałem być informowany  – zapowiada Górczewski.

 

V5group toagencja PR z ponad 25-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w działaniach public relations        i organizacji eventów. Zatrudnia specjalistów PR, marketingu i dziennikarstwa - fachowców, praktyków i kreatywnych pasjonatów. Misją V5group jest budowanie i podtrzymanie dobrego wizerunku marek i firm.   W portfolio V5group znajdują się Klienci z różnych branż m.in. Orange, SM MLEKPOL, Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, APSYS, Posnania, PeKaO S.A.

Grecos to wiodący touroperator specjalizujący się w organizacji wakacji w Grecji. Z jego usług skorzystało już ponad 900 tys. osób. Klienci Grecosa mogą wybierać z szerokiej oferty greckich destynacji oraz korzystać z unikalnych usług dodatkowych: Klubu Delfinki, Klubu OPA! czy Grecos Active by Ewa Chodakowska. Wiedzę, gwarancję bezpieczeństwa oraz profesjonalizm Grecosa potwierdzają liczne certyfikaty oraz nagrody konsumenckie. Grecos jest też zdobywcą prestiżowego tytułu Inspirującej Firmy przyznanego przez London Stock Exchange Group.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

PR manager

Mobile: 519 845 330

filip.gruszczynski@v5group.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności