V5group

19.04.2019

V5group z obsługą PR Komputronika

V5group zajmie się kompleksową obsługą PR jednej z największych i najdłużej działających na rynku sieci sklepów ze sprzętem komputerowym, oprogramowaniem, akcesoriami elektronicznymi oraz produktami RTV, AGD i HOME. Agencja będzie odpowiedzialna za PR zewnętrzny i wewnętrzny oraz zarządzanie kryzysowe.

– Chcemy kontynuować obraną strategię budowy silnej marki Komputronika i dalej oddziaływać na sprzedaż. Zdajemy sobie sprawę, że w obecnych czasach clue komunikacji to ciekawy i angażujący content, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z agencją V5group – mówi Karolina Pietz Drapińska, Dyrektor Marketingu firmy Komputronik.

– Branża IT i nowych technologii to najszybciej rozwijający się obszar światowej gospodarki. Poznańska firma Komputronik z powodzeniem konkuruje na rynku z globalnymi gigantami w branży sprzedaży produktów IT, RTV, AGD oraz akcesoriami elektronicznymi – komentuje Łukasz Tomkiewicz, CEO V5group– Z entuzjazmem podejmujemy wyzwanie współtworzenia i komunikowania wizerunku marki – dodaje Tomkiewicz.

Komputronik to jedna z największych i najdłużej działających sieci sklepów ze sprzętem komputerowym, oprogramowaniem, akcesoriami elektronicznymi oraz produktami RTV, AGD i HOME. Obecnie marka posiada prawie 140 placówek stacjonarnych w całej Polsce, a także prowadzi sprzedaż internetową. W szerokiej ofercie znajduje się ponad 100 tysięcy produktów kilkuset marek. Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej Komputronik, do której należy również Komputronik Biznes sp. z o.o., Komputronik API sp. z o.o., Benchmark sp. z o.o., Idea Nord sp. z o.o., Movity sp. z o.o., a także czeska spółka K24 s.r.o. i niemiecka Komputronik GmbH.

V5group to agencja PR z 27-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w działaniach public relations i organizacji eventów. Zatrudnia specjalistów PR, marketingu i dziennikarstwa - fachowców, praktyków i kreatywnych pasjonatów. Misją V5group jest budowanie i podtrzymanie dobrego wizerunku marek i firm. W portfolio V5group znajdują się Klienci z różnych branż m.in. Orange, SM MLEKPOL, Tubądzin, Grecos, Mercedes-Benz MB Motors, Posnania czy PeKaO S.A.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

PR Manager

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności