Posnania

26.01.2017

W ferie Posnania zmieni się w szkołę magii i iluzji

Czarodziejska szkoła magii, lekcje iluzji i prawdziwy Czarodziej – dla wszystkich miłośników zaklęć Posnania przygotowała specjalny tydzień magii. 30 stycznia, w pierwszy dzień ferii zimowych, rozpocznie się wystawa „Magiczny Świat Harrego Pottera” z ilustracjami Jima Kaya, połączona z niezwykłymi atrakcjami dla najmłodszych.

Posnania przygotowała pełną atrakcji ofertę dla wszystkich dzieci spędzających ferie zimowe w mieście. Od 30 stycznia do 5 lutego zamieni się ona w prawdziwą szkołę magii, z bajkową klasą, lekcjami iluzji oraz wystawą, która przeniesie uczestników w świat bestsellerowej powieści.

Naucz się czarować!

Szkoła Magii i Iluzji stanie w Atrium. Stara, pełna tajemnic budowla z monumentalną bramą wjazdową oraz czarodziejskie miotły i różdżki pozwolą poczuć się jak w prawdziwym zaczarowanym zamku. We wnętrzu Magicznej Szkoły znajdzie się niezwykła klasa z ławkami, w których zasiądą młodzi czarodzieje. Wszystkie dzieci będą mogły wziąć udział w niesamowitych lekcjach iluzji, poprowadzonych przez prawdziwego magika. Wyjątkowy nauczyciel zaprezentuje swoje czarodziejskie sztuczki i zachęci najmłodszych do wspólnej zabawy. – Ferie to czas odpoczynku i zabawy. Z tego powodu przygotowaliśmy dla najmłodszych magiczną propozycję spędzenia wolnego czasu – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii. -Tuż obok Czarodziejskiej Szkoły dzieci będą mogły wykonać słodką pamiątkę z lizaków w kształcie pająka lub sowy. Na miejscu będzie można również zrobić sobie zdjęcie z prawdziwym Magiem lub Czarownicą, a na koniec zabawy, każdy otrzyma zaczarowaną różdżkę oraz słodki upominek – dodaje.

Selfie na Pokątnej

W Posnanii będzie można obejrzeć wielkoformatową wystawę „Magiczny Świat Harrego Pottera” z ilustracjami Jima Kaya.Głównym punktem ekspozycji będzie 14‑metrowa przestrzenna instalacja z motywem ulicy Pokątnej, gdzie każdy będzie mógł poczuć się jak bohater książki. Powiększone ilustracje z pierwszego tomu serii, będą doskonałym tłem do niesamowitych selfie.

Więcej informacji o atrakcjach i godzinach otwarcia na www.posnania.eu.

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została nagrodzona w międzynarodowym konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w konkursie CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności