Tubądzin

26.04.2019

Warsztaty "Cultura Animi - trzeci horyzont" odbyły się w największych polskich miastach

Dobiega końca drugi etap warsztatów „Cultura Animi – trzeci horyzont”. To unikatowa, autorska propozycja, do współtworzenia której Ceramika Tubądzin zaprosiła Zuzannę Skalską.

„Jutro zależy ode mnie” pod takim hasłem odbył się drugi etap warsztatów „Cultura Animi – trzeci horyzont” - w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie. Spotkania dla architektów organizuje Grupa Tubądzin wraz z Zuzanną Skalską, wybitną analityczkę trendów w designie.

Warsztaty są częścią Akademii Architekta Tubądzin, której celem jest dostarczenie architektom nie tylko inspiracji i wskazanie kompetencji przyszłości, ale też wyposażenie ich w umiejętności menedżerskie i umiejętności miękkie. To one bowiem często decydują o sukcesie, bądź porażce we współpracy z klientem. Architekci uczą się rozpoznawać potrzeby swoich zleceniodawców i reagować na nie kreatywnie.

Spotkania stawiają na unikatowe podejście do codziennej pracy architektów. W dwuetapowym cyklu łączą elementy najgorętszych kierunków i trendów, z praktycznymi ćwiczeniami – mapowaniem, tworzeniem prototypów i wypracowywaniem własnych, autorskich rozwiązań przez każdego z uczestników metodą design thinking. Za tę część odpowiada Zuzanna Skalska.

„Cultura Animi” w tłumaczeniu oznacza „uprawę umysłu”, czyli ciągłość myśli i ich rozwój. Takie motto na warsztaty wskazała, wraz z firmą Tubądzin, Zuzanna Skalska. Trendwatcherka prowadzi zajęcia razem ze współtwórczynią projektu Ewą Kryszkiewicz, manager ds. rozwoju i współpracy z architektami z Grupy Tubądzin.

Architekci mają okazję porozmawiać o kompetencjach przyszłości, przeanalizować świat klienta, zadbać o prezentację firmy i określić przyczyny niepowodzeń i sukcesów w pracy biura architektonicznego. Pierwsza grupa spotkała się w Krakowie: Warsztaty biznesowe z krakowskimi architektami były konfrontacją naszych przekonań z rzeczywistością, czyli codzienną praktyką biur architektonicznych. Twarde i miękkie kompetencje, a skuteczność biznesowa – z każdą chwilą pracy nad konkretnymi przykładami z życia architekta pojawiało się coraz więcej pytań, bezcennych wniosków, oraz sięganie poza schematy. – mówi Ewa Kryszkiewicz, prowadząca uczestników warsztatów przez ten proces.

Kolejne warsztaty odbędą się w czerwcu w Gdańsku. Więcej informacji: e.kryszkiewicz@tubadzin.pl;www.tubadzin.pl

 

Grupa Tubądzin należy do największych i najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty irozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120x240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin. W roku 2018 firma sprzedawała swoje produkty do 40 krajów.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in.   Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowe konkursy dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne. 

 

Kontakt dla mediów:

Agata Grenda

rzeczniczka prasowa Grupy Tubądzin

tel. kom. + 48 608 558 405

agata.grenda@tubadzin.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności