Tubądzin

18.04.2019

Wielki format – mały problem. Tubadzin liderem szkoleń dla glazurników

Grupa Tubądzin jako pierwsza w Polsce zaczęła produkować wielkoforamtowe płyt gresowe. Jest liderem jeśli chodzi o technologię produkcji i ilość przeszkolonych fachowców. Do tej pory w prawie 250 szkoleniach wzięło udział blisko 5000 glazurników – w Polsce i za granicą!

Od blisko 3 lat Grupa Tubądzin prowadzi szkolenia dla wykonawców w zakresie obróbki i montażu płyt wielkoformatowych. Łączą  teorię one teorię z praktyką i mają na celu uświadomienie zarówno wykonawcom, jak i inwestorom, że „megaformat” to produkt przyjazny i bezpieczny w montażu.

Specjaliści Grupy Tubądzin dzielą się doświadczeniami wielu lat obróbki i montażu płyt wielkoformatowych. prezentują na co szczególnie zwracać uwagę przy cięciu, klejeniu i montażu płyt pokazują swoje zrealizowane inwestycje. Wielki format nadal jest traktowany na polskim rynku jako nowość i w związku z tym może wydawać się trudny w obsłudze glazurnikom przyzwyczajonym do pracy z małym rozmiarem płytek i jednym rodzajem poleru. Dlatego fachowcy Ceramiki Tubądzin odpowiadają na wszelkie pytania i zachęcają do samodzielnych ćwiczeń i testowania różnych narzędzi do obróbki. Każdy fachowiec podczas szkolenia może spróbować popracować wielkiej płytce.

Ceramika Tubądzin nie tylko jako pierwsza polska firma zaczęła produkować wielki format płytek w swojej sieradzkiej fabryce , ale też może pochwalić się produkcją płytek o czterech różnych rodzajach wykończenia powierzchni (w tym zupełną nowością. tzw. satyną, sprawiającą wrażenie miękkiej, wręcz aksamitnej w dotyku) – czyni to szkolenia unikatowe pod względem zdobywanej wiedzy.

W ciągu ostatnich trzech lat Tubądzin zorganizował i przeprowadził blisko 250 szkoleń, w których wzięło udział prawie 5000 glazurników. Szkolenia są prowadzone w Polsce a także na Ukrainie, Słowacji, Czechach, Litwie, Węgrzech, w Wielkiej Brytanii oraz Rosji. Duża część z nich organizowana jest wraz z partnerami z branży chemii budowlanej i narzędzi do obróbki płytek. Firma współpracuje także z Polski Zrzeszeniem Płytkarzy i Stowarzyszeniem Specjalistów Robót Wykończeniowych. Dodatkowo, regularnie organizuje wycieczki dla grup glazurników do  swojej sieradzkiej fabryki, w której produkowane są wielkoformatowe gresy.

Szkolenia „Wielki format – mały problem” stawiają przede wszystkim na umiejętności praktyczne, nie są przeładowane teorią. Dodatkowo Tubądzin zaprasza do dołączenia na Facebooku, do grupy o tej samej nazwie. Jest ona dedykowana w całości tematyce płytek wielkoformatowych. Fachowcy udzielają na niej wsparcia i porad technicznych oraz dzielą się informacjami o planowanych inicjatywach i szkoleniach.

W maju i czerwcu Tubądzin zaplanował około 20 szkoleń, kolejne są w planach. Szczegółowe informacje: k.kulig@tubadzin.pl

 

Grupa Tubądzin należy do największych i najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty irozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120x240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin. W roku 2018 firma sprzedawała swoje produkty do 40 krajów.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in.   Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowe konkursy dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne. 

Kontakt dla mediów:

Agata Grenda

rzeczniczka prasowa Grupy Tubądzin, tel. kom. + 48 608 558 405, agata.grenda@tubadzin.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności