Tubądzin

06.03.2019

Wyrafinowana prostota Chennille i Belleville - eleganckie kolekcje marki Tubądzin

Tubądzin wie jak interpretować klasykę. Powracające do mody beże i brązy, szlachetne materiały i dyskretne, choć zdecydowane, akcenty dekorów ściennych charakteryzują kolekcje Belleville i Chenille, w formacie 30x75 cm.

Kolekcja Chenille zawiera pięć propozycji płytek ściennych, w odcieniach szarości i beżu, których charakterystycznym elementem jest powierzchnia imitująca materiały, w tym obicie miękkich foteli.

Urozmaicone o pikowaną strukturę oraz kasetonowe zdobienia, płytki z tej kolekcji pozwalają uzyskać eleganckie, przytulne i ciepłe wnętrze. Geometryczne mozaiki oraz dwukolorowe dekory ścienne, dają duże możliwości w stworzeniu spersonalizowanej przestrzeni. Całości dopełniają czarne, polerowane listwy, które dodają wnętrzu zdecydowanego charakteru i mocy.

Kolekcja Chenille to klasyka, która nie przemija, nie wychodzi z mody i stanowi ponadczasową wartość estetyczną. Pozwala na uniwersalne rozwiązania w tworzeniu wnętrza, dając wiele możliwości aranżacyjnych.

W kolekcji Belleville naturalne kolory ziemi i surowość kamienia przeplatają się z ciepłym i delikatnym akcentem geometrycznym, w postaci strukturalnego dekoru ściennego. Jest on ozdobiony heksagonalnym wzorem z grafiką, inspirowaną podmuchem wiatru.

Znajdziemy w niej połyskujące płytki ścienne w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i brązowym, gresowe płytki podłogowe w rozmiarze 60x60cm, a także delikatne, srebrne, listwy ścienne, które są subtelnym, ale jednocześnie ożywiającym akcentem kolekcji. Sprawdzają się one zarówno w dużych, jak i małych pomieszczeniach i mogą być punktem wyjścia do poszukiwań własnych rozwiązań.

Elegancja stylu, w połączeniu z neutralnymi kolorami i szlachetnym materiałem obu kolekcji gwarantuje ich ponadczasowość, a geometryczne,  trójwymiarowe dekory i mocne kolorystycznie listwy nawiązują do nowoczesnych rozwiązań, których liderem jest firma Tubądzin. Ceny płytek ściennych Belleville i Chenille zaczynają się od 101,50 zł/m2.

 

Grupa Tubądzin należy do największych i najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty irozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych,sięgających rozmiarem aż 120x240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin. W roku 2018 firma sprzedawała swoje produkty do 40 krajów.

 

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in.   Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowe konkursy dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne. 

 

Kontakt dla mediów:

Agata Grenda

rzeczniczka prasowa Grupy Tubądzin

tel. kom. + 48 608 558 405

agata.grenda@tubadzin.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności