Grecos

29.06.2018

Wakacje w Grecji skrojone pod nastolatków

Wyjazd z rodzicami, ale zabawa z rówieśnikami – to propozycja Grecosa dla nastolatków.Touroperator specjalizujący się w wyjazdach do Grecji poszerzył w tym sezonie swoje formaty o dwie propozycje skierowane właśnie do młodzieży. Klub Delfinki dla dwóch przedziałów wiekowych oraz animacyjne Kluby OPA! teens to efekt analizy oczekiwań rodzin wyjeżdżających z Grecosem.

Popularność wprowadzonych w poprzednim sezonie klubów animacyjnych i pytania stawiane przez klientów Grecosa sprawiły, że touroperator wyodrębnił z obu programów zajęcia dla nastolatków. Zagraniczny wyjazd z rodzicami to atrakcyjny pomysł na wakacje, ale to, co odpowiada dorosłym, często nie zaspokaja oczekiwań młodzieży. Stąd nowe elementy oferty specjalisty od wakacji w Grecji.

Format OPA! teens został wyodrębniony z Klubu OPA! Grecos, w którym 6 dni w tygodniu, od rana do wieczora, animatorzy prowadzą typowo wakacyjne, oczekiwane przez klientów zajęcia w stylu aqua gym czy waterpolo, ale też organizują zabawne konkursy przy basenie. Do tego pokazują grecką kuchnię, zwyczaje i rozrywki.

-Grecy wołają „Opa!” gdy zaczynają zabawę i gdy chcą wyrazić swoje zadowolenie – tłumaczy Joanna Kaszczyńska, product manager Grecosa – OPA! teens kierujemy głównie do młodzieży w wieku 13-17 lat. Animatorzy przygotowują nieco inne zajęcia niż dla dorosłych, np. sportowe czy konkursy fotograficzne. Najważniejsze jest to, że młodzież spotyka się w swoim gronie, integruje i wspólnie z animatorem decyduje co chce robić. Czasem wybór pada na mecz siatkówki, innym razem organizujemy turniej ping-ponga – opisuje Kaszczyńska.

OPA! teens prowadzone są przez animatorów Grecosa w 9 greckich hotelach, a dostępne dla klientów z 14 obiektów. Zajęcia odbywają się w lipcu i sierpniu, szczytowych miesiącach sezonu wakacyjnego.

Na jeszcze młodszych nastolatków otworzył się Klub Delfinki. Zajęcia plastyczne, konkursy, zabawy na basenie, sport na wesoło oraz wieczorne mini-disco do tej pory były dostępne dla dzieci w wieku do 10 lat. W tym roku zostały wyodrębnione dwie grupy wiekowe: Delfinki Mini i Delfinki Junior. Mini to wersja dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat, natomiast Delfinki Junior są kierowane do grupy 8-12 lat.

-Dwunastolatek zaczyna czuć się młodzieżą i zabawa z dużo młodszymi dziećmi nie jest dla niego tak atrakcyjna – zauważa Joanna Kaszczyńska odpowiedzialna za Kluby Delfinki i Opa! Grecos – Dwie grupy wiekowe pozwalają nam przygotować zabawy i animacje dla poszczególnych grup. Zależy nam na tym by wakacje w pięknej Grecji połączyć z możliwością rozwijania pasji i zdobywania nowych umiejętności – dodaje Kaszczyńska – Podajemy historię, obyczaje, a nawet elementy języka greckiego w przystępnej i atrakcyjnej formie, a animacje są teraz jeszcze bardziej dopasowane do zainteresowań najmłodszych.

Zajęcia odbywają się od czerwca do września, przez 6 dni w tygodniu. Podzielone są na dwa bloki: przed- i popołudniowy, a dzień kończy wieczorne minidisco. Kluby Delfinki działają w 40 hotelach. Wśród polskich touroperatorów Grecos ma najwięcej klubów animacyjnych w Grecji.

______

Grecos to wiodący touroperator specjalizujący się w organizacji wakacji w Grecji. Z jego usług skorzystało już ponad 900 tys. osób. Klienci Grecosa mogą wybierać spośród szerokiej oferty greckich destynacji oraz korzystać z unikalnych propozycji usług dodatkowych: Klubu Delfinki, Klubu OPA! czy Grecos Active by Ewa Chodakowska. Wiedza, gwarancja bezpieczeństwa oraz profesjonalizm Grecosa zostały potwierdzone licznymi certyfikatami oraz nagrodami konsumenckimi. Grecos jest też zdobywcą prestiżowego tytuł Inspirującej Firmy przyznanego przez London Stock Exchange Group.

______

Kontakt dla mediów:

Adam Górczewski - Rzecznik Prasowy Grecosa

adam.gorczewski@grecos.pl

M: +48 608 55 44 68

T: +48 61 646 44 66

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności