Posnania

04.07.2018

Wakacje w mieście nie muszą być nudne!

Startuje Posnania Fun Box

Strefa chilloutu, skate park oraz najszersza oferta warsztatów kreatywnych w mieście – tak będą wyglądały wakacje organizowane przez Posnanię. Już w najbliższa środę rusza Posnania Fun Box. Jest to cykl wydarzeń, które przez cały lipiec i sierpień będą odbywały się w przestrzeni przed Posnanią.

– Okres wakacji to czas, kiedy rodzice poszukują atrakcji dla swoich dzieci. Jako Posnania przygotowaliśmy wyjątkową ofertę aktywnego spędzenia czasu. Mamy zarówno atrakcje dla dzieci jak i dla dorosłych. Jestem przekonany, że w te wakacje nikt nie będzie się nudził – mówi Marek Ćwiek, dyrektor Posnanii. Posnania Fun Box to wyjątkowa strefa, która będzie czynna przez całe wakacje od środy do niedzieli. Aleja Komedy, przed wejściem od strony Ronda Rataje, zamieni się na dwa miesiące w wielki skate park. Powstaną tam trzy strefy: deskorolki, hulajnogi i longboardu, na których będzie można doskonalić swoje umiejętności.

Warsztatowy zawrót głowy

Plac z fontanną będzie miejscem, gdzie mieszkańcy miasta będą mogli wziąć udział w kreatywnych warsztatach. W programie znajdą się m.in.: warsztaty stylizacji, robienia kosmetyków naturalnych, nauki tańca, malarskie czy gier ulicznych. – Od początku roku zapraszamy wszystkich do aktywnego spędzania wolnego czasu w Posnanii. Nasza wakacyjna oferta jest naturalną kontynuacją wcześniejszych działań skierowanych do rodzin z dziećmi mówi Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu Posnanii. – Nieustannie prowadzimy komunikację z naszymi Klientami i wsłuchujemy się w ich potrzeby. Dzięki temu udało nam się zbudować różnorodną ofertę, która jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców regionu – dodaje. W pierwszych dniach działania Fun Box’u Posnania zaprasza na warsztaty zdobienia street’owych toreb, street art’u oraz stylizacji.

Wszyscy uczestnicy będą mogli skorzystać także ze strefy chillout’u, gdzie znajdą nie tylko bogatą ofertę gastronomiczną, ale także miejsca do wypoczynku. Pobyt uprzyjemni muzyka na żywo. Na wszystkie warsztaty obowiązują zapisy. Zgłoszenia można wysyłać na adres: funbox@posnania.eu.

Poznaj Poznań na rowerze

W najbliższą niedzielę startują także tematyczne wycieczki rowerowe. Pierwszy rajd rowerowy -szlakiem Zielonych Płuc Poznania wystartuje już w najbliższą niedzielę o godzinie 11.00, z Alei Komedy przy wejściu do Posnanii. Kolejne wycieczki rowerowe odbędą się: 29 lipca oraz 5 i 26 sierpnia. Na każdy rajd wymagana jest rejestracja pod adresem wycieczki@posnania.eu. Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji o projekcie oraz szczegółowy harmonogram warsztatów można znaleźć na stronie www.posnania.eu.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została wielokrotnie nagrodzona w międzynarodowych konkursach branżowych. Ostatnimi wyróżnieniami są nagrody „Lidera Dostępności” w kategorii: Obiekt usługowy, ICSC European Shopping Centre Awards 2018 w kategorii: New Development, Extra Large Centres, ICSC VIVA Best-of-the-Best Awards oraz PRCH Retail Awards 2017 w kategoriach: „najlepsze nowe centrum handlowe roku” oraz „kampania otwarcia centrum handlowego roku”, a także dwie złote statuetki ICSC Solal Marketing Awards 2017. Wcześniej Posnania zdobyła wyróżnienia Poland Eurobuild Awards 2017 w kategorii New Shopping Centre of The Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year oraz CEE Retail Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Posnania została również doceniona przez jury konkursu European Property Awards 2015, w którym zdobyła tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Development of the Year.

Posnania jest jednym z dwudziestu czterech obiektów handlowych w kraju zarządzanym przez Apsys Polska – wiodącego operatora branży w Polsce i we Francji.

 

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności