Posnania

24.01.2019

Wielki finał Posnania Shopping Cardio Challenge już w sobotę!

Przyjdź i spotkaj się z Fit Loversami

W najbliższą sobotę Fit Loversi przeprowadzą w Posnanii trening dla mieszkańców miasta. Podczas wspólnej aktywności dalej będzie można spalać kalorie na rzecz Drużyny Szpiku. Za każde 10 kcal Posnania przekaże fundacji 1 zł. Do tej pory udało się spalić blisko 32 tys. kcal.

Od początku roku Posnania zachęca mieszkańców miasta do włączenia się w akcję Posnania Shopping Cardio Challenge. W każdy piątek i sobotę stycznia można odwiedzić dedykowaną strefę cardio, w której można spalać kalorie. Za spalone 10 kcal Posnania przekaże 1 zł dla podopiecznych Drużyny Szpiku na Oddziale Onkologii Dziecięcej w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu. Osoby, które spalą najwięcej kalorii otrzymają zaproszenia na wielki finał z Fit Loversami, który odbędzie się 26 stycznia.

– Poprzez bycie aktywnym można też pomagać innym. Razem z Drużyną Szpiku przez cały miesiąc spalamy kalorie na rzecz podopiecznych Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera w Poznaniu. Za każde spalone 10 kcal w naszej strefie cardio przekażemy 1 zł na pomoc potrzebującym – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu Posnanii. – W piątek będzie ostatnia szansa na zdobycie zaproszeń na trening z Fit Loversami. Zapraszamy wszystkich do naszej strefy – dodaje Juszkis.

Do tej pory w akcji wzięło udział kilkaset osób, w tym Szymon Ziółkowski – mistrz olimpijski w rzucie młotem, Marcin Urbaś – zdobywca srebra na Lekkoatletycznych Mistrzostwach Europy w sztafecie 4 x 100 m oraz piłkarze Lecha Poznań – Robert Gumny, Hubert Sobol, Tymoteusz Klupś i Mateusz Krzypczak. W najbliższy piątek o godzinie 16.00 w Posnanii będzie można spotkać Bartosza Bosackiego – byłego kapitana Lecha Poznań i piłkarza reprezentacji Polski, który również włączy się w akcję.

W sobotę od godziny 14.00 w Forum będzie można spotkać Fit Loversów, którzy przeprowadzą wspólny trening. Rozpocznie się on o godzinie 15.00. Po zajęciach będzie można zrobić sobie z gwiazdami pamiątkowe zdjęcia oraz otrzmyać autografy.

Więcej informacji na www.posnania.eu.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została wielokrotnie nagrodzona w międzynarodowych konkursach branżowych. Ostatnimi wyróżnieniami są nagrody ICSC Solal Marketing Awards w kategorii: „Budowania świadomości marki i pozycjonowania”, „Lidera Dostępności” w kategorii: Obiekt usługowy, ICSC European Shopping Centre Awards 2018 w kategorii: New Development, Extra Large Centres, ICSC VIVA Best-of-the-Best Awards oraz PRCH Retail Awards 2017 w kategoriach: „najlepsze nowe centrum handlowe roku” oraz „kampania otwarcia centrum handlowego roku”, a także dwie złote statuetki ICSC Solal Marketing Awards 2017. Wcześniej Posnania zdobyła wyróżnienia Poland Eurobuild Awards 2017 w kategorii New Shopping Centre of The Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year oraz CEE Retail Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Posnania została również doceniona przez jury konkursu European Property Awards 2015, w którym zdobyła tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Development of the Year.

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu.

APSYS Polska zarządza obecnie 1 100 000 mkw. GLA w 25 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności