Posnania

25.01.2018

Unikatowe fotografie baletnic na tle budowy Posnanii. Wystawa Ballerinas ze zdjęciami sesji Szymona Brodziaka

Osiemnaście fotografii prezentowanych na wystawie „Ballerinas” jest zapisem niecodziennej sesji zdjęciowej IN POSNANIA, która odbyła się w 2016 roku na terenie budowy Posnanii. Autorem zdjęć jest Szymon Brodziak – światowej sławy fotograf pochodzący z Poznania, specjalizujący się w niekonwencjonalnych czarno-białych artystycznych sesjach fotograficznych. Wystawę można oglądać w Młyńska 12.

– IN POSNANIA była pierwszym w Polsce projektem zakładającym wykonanie sesji zdjęciowej na dynamicznie zmieniającym się każdego dnia placu budowy. Dzięki niesamowitym absolwentkom Poznańskiej Szkoły Baletowej, w wyjątkowy sposób udało nam się zderzyć delikatność i wysublimowane kobiece piękno z ascetycznym charakterem trwającej jeszcze budowy: surowymi ścianami, rusztowaniami, niewykończonymi przestrzeniami – mówi Szymon Brodziak, autor zdjęć.

Pierwszy raz zdjęcia można było zobaczyć w Alei Artystów, przed wejściem do Posnanii od strony Ronda Rataje. Premierze fotografii towarzyszyło wydanie prestiżowego albumu, który ukazał się w limitowanym nakładzie. – Aleja Artystów to trzydziestometrowa przestrzeń wystawiennicza, na której prezentowane są wyjątkowe wystawy. Pierwszą były zdjęcia z sesji IN POSNANIA, następnie mieszkańcy miasta mogli zobaczyć historyczne zdjęcia poznańskich neonów. Kolejna ekspozycja prezentowała najlepsze prace konkursu „Inspiruje mnie Frida”, towarzyszącemu wystawie „Frida Kahlo i Diego Rivera. Polski Kontekst” w CK Zamek – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu Posnanii.

Sesja z udziałem absolwentek Poznańskiej Szkoły Baletowej była wielokrotnie nagradzana na międzynarodowych konkursach fotograficznych. Zdobyła dwa wyróżnienia International Photography Awards 2016 oraz brązowy medal Prix de la Photographie Paris 2016. Posnania za kampanię IN POSNANIA zdobyła również złotą statuetkę ICSC Solal Marketing Awards w kategorii „Pozycjonowanie i świadomość marki”.

Wystawę Ballerinas można oglądać do 23 kwietnia w Młyńska 12.

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została wielokrotnie nagrodzona w międzynarodowych konkursach branżowych. W tym roku zdobyła aż dwie złote statuetki ICSC Solal Marketing Awards. Ostatnim wyróżnieniem są nagrody PRCH Retail Awards 2017 w kategoriach: „najlepsze nowe centrum handlowe roku” oraz „kampania otwarcia centrum handlowego roku”.  Wcześniej Posnania zdobyła wyróżnienia European Property Awards 2015 w kategorii Retail Development of the Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Posnania została również doceniona przez jury konkursu CEE Retail Awards 2016, w którym zdobyła tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Project of the Year.

Posnania jest jednym z dwudziestu trzech obiektów handlowych w kraju zarządzanym przez Apsys Polska – wiodącego operatora branży w Polsce i we Francji.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności