Komputronik

22.07.2019

Young Stars Festival ze Strefą Rodzinną!

Niemal dwudziestu artystów i ponad osiem godzin muzyki na żywo. 30 sierpnia na warszawskim Torwarze odbędzie się szósta edycja Young Stars Festival. Na specjalnej scenie będzie można zobaczyć między innymi Sylwię Lipkę, Bartka Kaszubę, Felivers czy Weronikę Juszczak oraz gwiazdy z zagranicy - HRVY, Bars & Melody, Roadtrip oraz Lukasa Riegera.

Young Stars Festival to największy muzyczny festiwal nastolatków i dla nastolatków. W tym roku odbędzie się już szósta edycja tego wydarzenia. Po raz pierwszy organizatorzy zdecydowali się stworzyć specjalną strefę Family Space.

W dedykowanej przestrzeni, której partnerem został Komputronik, rodzice uczestników festiwalu będą mogli zrelaksować się, wziąć udział w degustacji kawy czy posłuchać muzyki.  Na miejscu przygotowano również przestrzeń telewizyjną z bogatą ofertą filmową. Zaplanowano także prelekcje na temat mody, zdrowego żywienia, urody oraz ekologii i tolerancji. Dodatkową rozrywką będzie strefa Game Party, gdzie uczestnicy będą mogli zmierzyć się w rozgrywkach na konsolach.

Bilet rodzinny upoważnia do wejścia dwóch osób wraz z opiekunem, który będzie mógł uczestniczyć w wydarzeniu za darmo.

Bilety można kupować na stronie www.ebilet.pl.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

PR Manager

email: filip.gruszczynski@komputronik.pl

tel. +48 519 842 330

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności