Posnania

19.04.2018

Zabawa modą dla każdego!

Posnania po raz kolejny wspiera osoby niepełnosprawne

 

„Monomoda – żurnal internetowy” to projekt modowy budujący społeczną akceptację dla osób niepełnosprawnych i zachęcający je do aktywnego uczestnictwa w codziennym życiu. W ramach działań w Posnanii odbędą się cykliczne sesje fotograficzne, w których modelami będą osoby z różnymi typami niepełnosprawności.

Od połowy kwietnia do końca lipca Posnania stanie się planem zdjęciowym modowych sesji fotograficznych. Uczestnikami będą osoby niepełnosprawne, które w ten sposób udowodnią, że moda jest zabawą dla każdego. – Posnania jest miejscem dla wszystkich. Bardzo się cieszę, że po raz kolejny możemy zaangażować się w pomoc niepełnosprawnym i zaprosić ich do zrobienia lifestylowych zdjęć – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu Posnanii.

Efekty prac będą publikowane w internecie i staną się inspiracją dla pasjonatów mody. – Sesje zdjęciowe mają charakter terapeutyczny i bardzo dobrze wpływają na psychikę uczestników. Dzięki tym działaniom niepełnosprawni mogą nauczyć się lepiej funkcjonować w społeczeństwie – mówi Małgorzata Załecka, autorka projektu. – Doskonalenie umiejętności odpowiedniego dopasowania ubioru do sylwetki i okazji ma istotne znaczenie by poczuć się komfortowo, zarówno pod względem fizycznym, jak i w sferze psychicznej. Osoby z niepełnosprawnościami mają inspirować i dawać przykład innym – dodaje.

Osoby niepełnosprawne w Posnanii

Posnania jest pierwszym centrum handlowym w regionie, które przeprowadziło szkolenia dla swoich pracowników z zakresu obsługi osób niepełnosprawnych. Spółdzielnia socjalna Psarvard zrealizowała też projekt, który pozwolił wyszkolić psy do pomocy ich właścicielom i oswoił zwierzęta w przestrzeni centrum handlowego.

Posnania posiada także ofertę usług dodatkowych dla osób niepełnosprawnych, która ułatwiają robienie zakupów. Asystent osoby niepełnosprawnej pomaga w przemieszczaniu się po obiekcie, znalezieniu wskazanych rzeczy, noszeniu zakupów oraz innych czynnościach, które ułatwiają zakupy i pobyt w Posnanii. Do dyspozycji osób niepełnosprawnych są również dwa wózki inwalidzkie, które można zarezerwować telefonicznie, mailowo lub w Punkcie Info i bezpłatnie wypożyczyć na czas wizyty. Wszystkie alejki zostały zaprojektowane tak, aby osoby poruszające się na wózkach mogły swobodnie przemieszczać się po Posnanii.

Więcej informacji na stronie www.posnania.eu.

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

 

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

 

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

 

Posnania została wielokrotnie nagrodzona w międzynarodowych konkursach branżowych. Ostatnim wyróżnieniem są nagrody PRCH Retail Awards 2017 w kategoriach: „najlepsze nowe centrum handlowe roku” oraz „kampania otwarcia centrum handlowego roku”, a także dwie złote statuetki ICSC Solal Marketing Awards 2017. Wcześniej Posnania zdobyła wyróżnienia European Property Awards 2015 w kategorii Retail Development of the Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Posnania została również doceniona przez jury konkursu CEE Retail Awards 2016, w którym zdobyła tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Project of the Year.

 

Posnania jest jednym z dwudziestu czterech obiektów handlowych w kraju zarządzanym przez Apsys Polska – wiodącego operatora branży w Polsce i we Francji.

 

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności