Posnania

31.05.2017

Zadbaj o swój balkon i wygraj nagrody

Do 20 czerwca można zgłaszać swój udział w konkursie „Zielony Poznań”. Rada Osiedla Rataje i Posnania przygotowały dodatkowe nagrody dla mieszkańców Rataj, którzy zadbają o swoje balkony.

Konkurs "Zielony Poznań" odbywa się co roku w dwóch etapach. W pierwszym osiedlowi radni wizytują zgłoszone zieleńce, kwietniki, balkony i ogrody. Te, które ocenią najwyżej, przechodzą do drugiego etapu, gdzie ocenia ich Miejska Komisja Konkursowa. ­– Cieszę się, że w tym roku udało nam się uatrakcyjnić formułę konkursu i mieszkańcy naszego osiedla będą mogli powalczyć o atrakcyjne nagrody – mówi Adam Pawlik, przewodniczący Rady Osiedla Rataje. – Mam nadzieję, że będzie to dla nich dodatkowy bodziec, do zadbania o własne balkony i ogrody – dodaje.

Do końca sierpnia Miejska Komisja Konkursowa dokona wyboru najpiękniejszych balkonów i ogrodów. Laureaci zostaną nagrodzeni w trakcie finałowej gali. – Bardzo mi miło, że jako Posnania mogliśmy zaangażować się w działania dla mieszkańców Rataj, którzy są naszymi najbliższymi sąsiadami. Najpiękniejszy ratajski balkon zostanie przez nas dodatkowo nagrodzony voucherem o wartości 500 zł do Leroy Merlin, a cztery kolejne kartami podarunkowymi Posnanii o wartości 200 zł każda – mówi Marek Ćwiek, dyrektor Posnanii.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie www.posnania.eu.

 

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

 

Adam Pawlik

przewodniczący Rady Osiedla Rataje

Tel: 502332190

 

O Posnanii

Posnania to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”. 

Posnania została nagrodzona w międzynarodowym konkursie European Property Awards 2015 w kategorii Retail Development of the Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Ostatnią nagrodą jest tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Project of the Year przyznany przez jury konkursu CEE Retail Awards 2016.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności