Komputronik

26.05.2020

Znajdź najlepsze prezenty na Dzień Dziecka!

  Dzień Dziecka coraz bliżej. Wielu rodziców zastanawia się co podarować swoim pociechom z okazji ich święta. Komputronik przygotował dla nich specjalny pasaż, w którym znajdą idealny prezent dla dużych i małych dzieci.

Dzień dziecka to doskonała okazja by sprawić radość dzieciom, ale także samemu sobie, bo jak powiedział John Cannolly „W każdym bowiem dorosłym mieszka dziecko, którym kiedyś był, a w każdym dziecku dorosły, którym kiedyś będzie”. Spośród tysięcy produktów ciężko wybrać ten, który będzie idealnym prezentem, dlatego Komputronik przygotował specjalny pasaż Dzień Dziecka, w którym zebrał najlepsze tegoroczne pomysły na upominek z okazji Dnia Dziecka.

Na stronie można znaleźć pomysły dla najmłodszych – klocki LEGO, lalki, figurki i zabawki edukacyjne, aktywnych dzieci – hulajnogi, rowerki i zegarki sportowe, a także starszych, którzy na pewno ucieszą się na nowy smartfon, laptop, komputer czy akcesoria gamingowe.

Chcąc zadbać o rozwój kreatywny dziecka warto podarować mu drewniane drewniane klocki Eichhorn lub LEGO Ninjago. Małe dziewczynki z pewnością ucieszą się na lalkę Arielkę albo My Little Pony, z którymi stworzą niezapomniane historie. Starsze dzieci, które lubią aktywnie spędzać czas ucieszą się z hulajnogi Motus Scooty 8.5 Turquoise lub smartwatcha Huawei Watch GT 2, który pozwoli śledzić im ich aktywność fizyczną.

Idealnym prezentem dla „dużych dzieci” będzie smartfon z wyjątkowym aparatem fotograficznym i niesamowitą wydajnością i baterią, która pozwoli na korzystanie z komunikatorów, gier i wielogodzinne rozmowy z bliskimi. Doskonałym wyborem będzie Samsung Galaxy S10+, który w Komputronik można kupić z rabatem 200 zł. Dobrym pomysłem będzie także laptop lub komputer, który posłuży zarówno do nauki, pracy jak i rozrywki. W pasażu Dzień Dziecka laptop Lenovo Ideapad C340-14API można kupić o 250 zł taniej, a komputer Komputronik Infinity HC-520 z rabatem w wysokości aż 650 zł.

Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

PR Manager

email: filip.gruszczynski@komputronik.pl

tel. +48 519 842 330

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności