V5group

01.12.2014

V5group dla MB Motors Franowo

Mieliśmy przyjemność realizować zwycięski event. Wyróżnienie to zostało przyznane przez Mercedes Benz Polska na corocznym spotkaniu szefów sprzedaży i marketingu.
Testowanie nowych modeli aut nie musi być nudne i zawsze takie samo. Oglądanie auta w salonie jest wygodne, ale sprawdzenie samochodu w terenie to zupełnie coś innego. Doskonale to rozumie poznański MB Motors i dlatego zaprosił swoich Klientów do nietypowego sposobu sprawdzenia floty samochodowej – na Road Show po Wielkopolsce. Fabryka Marzeń 2014 MB Motors - pod takim hasłem odbyły się wyróżnione rajdy. Było szybko, kręto, intensywnie, ale bezpiecznie i bezkolizyjnie. W ramach atrakcji – nie tylko najnowsze modele aut, ale także wizyta na lotnisku w podpoznańskich Krzesinach. Emocje sięgały zenitu, wszyscy doskonale się bawili. Jeden dzień, a tyle pasji, emocji i atrakcji! Goście byli zachwyceni pomysłem i sposobem prezentacji nowych aut MB Motors Poznań Franowo.

 

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności