Posnania

26.09.2018

Wielki Finał loterii już w niedzielę! Weź udział i odjedź nowym Mercedesem

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 16:00 odbędzie się losowanie nagród w wielkiej loterii Posnanii. Na uczestników akcji czekają nowy Mercedes-Benz Klasy A, torebka Gucci o wartości ponad 11.000 zł oraz 3.000 zł na zakupy.

Od początku września mieszkańcy Poznania i regionu mogą brać udział w wielkiej loterii. Zasady uczestnictwa są proste: wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 zł, wypełnić kupon konkursowy i wrzucić go do jednej z urn, które znaleźć można na dedykowanych stoiskach w Atrium i w Forum. – Od samego początku obserwujemy ogromne zainteresowanie naszą akcją. Uczestnicy mają szansę wygrać nie tylko nagrody główne, ale także codziennie losowane karty podarunkowe. – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu Posnanii. – Z obserwacji wiemy, że klienci bardzo wysoko oceniają loterię nie tylko ze względu na atrakcyjne nagrody, ale także z uwagi na jej oprawę – dodaje. Wielki finał odbędzie się w niedzielę 30 września o godzinie 16.00 w Forum.

Loterii towarzyszy wystawa kolekcjonerskich Mercedesów, na której zobaczyć można między innymi Mercedesa 190 SL, 600 SL oraz SL R107.

Więcej informacji o loterii oraz jej regulamin można znaleźć na stronie www.posnania.eu.

Kontakt dla mediów:Kontakt dla mediów:

Filip Gruszczyński

Rzecznik Prasowy

Posnania

#all about lifestyle

email: filip.gruszczynski@v5group.pl

tel. +48 519 842 330

O Posnanii

Posnania

to nowoczesne miejsce, które łączy funkcje zakupowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Szeroka oferta prezentowana na 100 tys. m2 nowoczesnej powierzchni obejmuje 300 marek lokalnych i globalnych, w tym modę, usługi, restauracje i kawiarnie, multiplex, klub bilardowy i kręgielnię, fitness z basenem oraz place zabaw dla dzieci.

#all about lifestyle podkreśla unikatowy charakter Posnanii jako miejsca stawiającego na lifestyle, w którym można spędzić swój wolny czas, popracować czy poznać najnowsze trendy w modzie i kulturze.

Posnanię wyróżnia nowoczesna architektura, design oraz instalacje artystyczne, ponadstandardowa obsługa klientów oraz usługi oparte na technologiach i multimediach, które razem składają się na unikalny „customer experience”.

Posnania została wielokrotnie nagrodzona

w międzynarodowych konkursach branżowych. Ostatnimi wyróżnieniami są nagrody „Lidera Dostępności” w kategorii: Obiekt usługowy, ICSC European Shopping Centre Awards 2018 w kategorii: New Development, Extra Large Centres, ICSC VIVA Best-of-the-Best Awards oraz PRCH Retail Awards 2017 w kategoriach: „najlepsze nowe centrum handlowe roku” oraz „kampania otwarcia centrum handlowego roku”, a także dwie złote statuetki ICSC Solal Marketing Awards 2017. Wcześniej Posnania zdobyła wyróżnienia Poland Eurobuild Awards 2017 w kategorii New Shopping Centre of The Year, w konkursie CIJ Awards 2016 w kategorii Best Retail Development & Developer of the Year oraz w CEE Investment & Green Building Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year oraz CEE Retail Awards 2016 w kategorii Retail Project of the Year. Posnania została również doceniona przez jury konkursu European Property Awards 2015, w którym zdobyła tytuł zwycięzcy w kategorii Retail Development of the Year.

Posnania jest jednym z dwudziestu czterech obiektów handlowych w kraju zarządzanym przez Apsys Polska – wiodącego operatora branży w Polsce i we Francji.

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności