O nas

Informacjaoprzetwarzaniudanych

W komunikacji marketingowej działamy od 27 lat. Specjalizujemy się w public relations i organizacji eventów. Wykorzystujemy różnorodne kanały komunikacji i sięgamy po niestandardowe narzędzia, budujemy trwałe relacje z mediami, żeby skutecznie realizować wizerunkowe cele naszych Klientów. Swoją filozofię public relations oparliśmy na solidnych fundamentach: doświadczeniu i kompetencjach. Zatrudniamy specjalistów z różnych dziedzin PR, fachowców, którzy wiedzę łączą z kreatywnością i pasją. Wierzymy, że kluczem do sukcesu są partnerskie relacje.

Oferujemy unikatową jakość współpracy, wszechstronne doradztwo, zaangażowanie i najwyższe standardy. Szczegółowo analizujemy potrzeby i wyznaczamy cele – ambitne, a jednocześnie realistyczne. Strategie, które tworzymy, są skrojone idealnie na miarę.Wysoko stawiamy sobie poprzeczkę, bo zależy nam na pełnej satysfakcji Klienta. Wyróżnia nas profesjonalizm i skuteczność. U nas pomysły rodzą się szybko i są realizowane od ręki.Myślimy kompleksowo i nieszablonowo – nasze pomysły często stają się impulsem dla działań marketingowych. Udowadniamy, że dzięki dobremu PR-owi można się promować w sposób tańszy i efektywniejszy.Czerpiemy z wieloletniego doświadczenia i wsparcia ekspertów – widzimy szanse, ale potrafimy też w porę przewidzieć zagrożenie. Nasze doradztwo w zakresie zarządzania kryzysowego pozwala wyjść obronną ręką z trudnej sytuacji i unikać wizerunkowych błędów.

Zaufali nam

PosnaniaŁazienkiMlekpolApsysBank PekaoOrangeFundacja OrangeEGBAGrecosEutelsatArcadisBGŻBPHBroniszeCornellisEneaEurolotgemaltoiconKarlikLambertzławicamercedesmtpnespressopoznanschursoliversunChemicaltMobiletoowaytpwartaKomputronik BiznesKomputronikGrupa Tubądzin

V5 Group

ul.Śląska 4,60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
office@v5group.pl

Kontakt dla Mediów

Filip Gruszczyński
pr manager
mobile: + 48 519 842 330
filip.gruszczynski@v5group.pl

V5 Group

ul. Śląska 4
60-614 Poznań
tel.: (61) 64 64 450
fax.: (61) 64 64 452
e-mail: office@v5group.pl

Skontaktuj się z nami

+48 61 64 64 450 office@v5group.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza zgodę na ich używanie.

Czytaj więcejPolityka prywatności